Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

@CableGVyzkoušel jsem a potvrzuji, mám to na iPadu stejně. Hned od začátku se zvuk oproti obrazu posouvá, po chvíli je to nesledovatelné. Při posunu zpět v čase se zvuk synchronizuje, ale za chvíli se to opět rozsype. Vratné lahve jsou stejný případ. Namátkou jsem zkusil ještě Plán útěku a opět stejný problém.

Já už tu Vodafone TV aplikaci používám jen výjimečně, je to až ta poslední možnost. Kdyby neměl Vodafone DVB-C přes CA modul, už jsem se všemi službami jinde.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem sledoval MotoGP ze záznamu, sice to přes AirPlay 2x spadlo s chybovou hláškou "daný pořad akutálně nelze přehrát zkuste později", ale musím říct, že problém synchronizace obrazu se zvukem vyřešen.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že by Vodafone měl celou tuhle platformu korporátně zaříznout a začít od začátku, případně od někoho outsourcovat fungující řešení. Vždyť neumí ani to co uměl Horizon asi před 7 lety anebo umí, ovšem špatně. Jak se tomu věnují svědčí, že pro iOS existuje teprve verze 2.07, přičemž jakžtakž funkční je od 2.01 takže vývoj veškerý žádný. A když už se ohánějí tím korporátním řešením, nevím proč tedy neexistuje verze pro tvOS, když samozřejmě v Německu je.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, retron napsal:

A když už se ohánějí tím korporátním řešením, nevím proč tedy neexistuje verze pro tvOS, když samozřejmě v Německu je.

A zrovna za verzi pro tvOS bych byl vděčný, i kdyby to byla stejná příšernost, jako je v ostatních zařízeních.

Nahrávám si jeden seriál, kolem poledne jsem se díval na epizodu, co byla vysílaná minulý týden v úterý odpoledne. Nedokoukal jsem, teď jsem si ji chtěl pustit znovu, ale ona začíná až někde v polovině - a přitom dopoledne byla od začátku. Jediné co mě napadá je, že dopoledne jsem ji viděl v rámci zpětného zhlédnutí, které už ale teď není dostupné, takže přehrávám to, co je uloženo v rámci nahrávky a nahrálo se to blbě (protože třeba nesedělo epg nebo VTV mělo nějaký problém).

Já nevím, ale tahle platforma je celkem dost obskurní, jestli odlišuje zpětné zhlédnutí od uložené nahrávky - jako kdyby se hlasovalo o tom, že se to konečně vyhodí a nahradí něčím normálním, tak za mě si udělejte čárku 🙂 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@retronTo je zvláštní, tou dobou jsem se díval na ZZ na iPadu. Jediné co mi přišlo divné bylo, že mám pořad v nahrávkách, ale nešlo v něm skočit na začátek, musel jsem si ho pustit přes ZZ (ale to asi bylo tím, že sice pořad skončil, ale ještě nedoběhla ta doba přidávaná k EPG navíc, aby byla větší pravděpodobnost, že se nahraje konec - btw docela legrační, protože to zrovna mělo opačný problém, pořad začal dřív 🙂) .

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...