Přejít na obsah

STB pro internet od jiných poskytovatelů


Návštěvník pilox

Doporučené příspěvky

Návštěvník pilox
před 11 hodinami, Marek-26 napsal:

 

@piloxPro bezproblémový provoz DVB-C televize s VTV boxem je nutné mít modem od Vodafone, za který se poté nic neplatí. Vodafone u svých boxů používá kódování Nagra, takže si dešifrovací klíče stahuje ze serverů Vodafone. Po IP vrstvě poté běží ještě VOD služby. Ne vždy a všechno na "cizím" internetu funguje. Doporučuji tedy vzít ten modem, vypnout v něm WiFi, zapojit do něj box a více se o modem nestarat.

 

Aha , škoda že mi tohle nedokázali vysvětlit operátoři. Mě se líbí rozhraní VF TV, nebo jsem si už na něj zvykl. 

Ale asi potřebuji podrobněji vysvětlit zapojení druhého modemu.  Ted mám modem, ne VF, a z něj  je zapojený internet do boxu, vše funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pilox

Takhle jsem to říkal i na lince, ale prý musím mít nulový tarif internetu k tý VF TV a k tomu právě i modem. Nedokázali mi vysvětlit, když mi to funguje bez něj proč ho mít musím.

prý technici to takhle vyžadují .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná je to z toho důvodu, aby ti mohli garantovat funkčnost služby, když budeš mít box připojený k jinému internetovému operátorovi, tak ti v případě výpadku nemůžou zajistit funkční službu a dohledat jeho příčinu.

Kdybych to měl doma takhle já, tak ten modem asi odpojím a nepoužívám ho, protože zbytečně spotřebovává elektřinu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...