Jump to content

pilox

User
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pilox last won the day on February 16

pilox had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Jiná služba
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Vodafone
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pilox's Achievements

Level 3

Level 3 (3/14)

 • One Year In
 • Dedicated
 • Collaborator
 • One Month Later
 • Week One Done

Recent Badges

2

Reputation

 1. Ano internet funguje.Telvize přes vodafone box, jen internetem.
 2. Ahojte, od rána ( Stodůlky) nejde televize. Kanály jsou načtené, ale když si nějaký zvolím tak to píše nelze se připojit k servereu nebo došlo ke ztrátě připojení. Volal jsem na linku tam mi paní doporučila vyměnit settopbox, tak sem se jej jel vyměnit. Stejné. Výpadek hlášený není.....
 3. Není nějaké nové info ohledně apky na Tizen ?
 4. Děkuji za vysvětleni, rozčilenim že je to zbytečné, mít doma druhý modem a platit za něj. Jsem televizy zrušil xDD du zkusit se dovolat a vzít to zpět.
 5. Takhle jsem to říkal i na lince, ale prý musím mít nulový tarif internetu k tý VF TV a k tomu právě i modem. Nedokázali mi vysvětlit, když mi to funguje bez něj proč ho mít musím. prý technici to takhle vyžadují .
 6. Nejsou nějaké informace kdy by mohla být appka na Samsung TV ?
 7. Aha , škoda že mi tohle nedokázali vysvětlit operátoři. Mě se líbí rozhraní VF TV, nebo jsem si už na něj zvykl. Ale asi potřebuji podrobněji vysvětlit zapojení druhého modemu. Ted mám modem, ne VF, a z něj je zapojený internet do boxu, vše funguje.
 8. Tak jsem zjistil, přesto ze , rusím internet a modem jsem vrátil, tak aby mi mohla fungovat televize od VF , tak musím mít nulový tarif internetu a tak mít modem od VF , který ale nepotrebuju. televize mi normálně funguje s internetem od jiného poskytovatele, tak proto to úplně nechápu. Ani na lince mi to nikdo nedokázal vysvětlit a divili se ze mi vlastně ta televize funguje. technik nenesl StB ale modem , presto ze mi bylo řečeno ať ho vrátím… Sám uznal ze ho nepotrebuju. presto druhý den paní ze sanačního oddělení , tvrdí že podle techniků je modem potřeba a bez něj televizy nelze mít.Platit za pronájem modemu co bude ležet kdesi ve skříni se mi nechce. je nějaká cesta? Nebo opravdu je nutné zrušit i televizy….
 9. Hojte, tím že jsem vzal internet od jiného poskytovatele, tak mi chce VF vyměnit STB za jiný, ale paní mi nedokázala říct za jaký... Víte někdo co to je Za STB?
 10. https://www.speedtest.net/result/13024860240.png https://nettest.cz/cs/Result?2801aca1-0748-4cd4-a3cf-3e10a7c92388 Jo to tak ukazuje, jen sem psal, pokud jsem měřil kolem 17 hodiny, tak to bylo těch 820/490 . Ted když jsem měřil tak 922/510
 11. Tak na Vodafonu mi optiku nenabídli...i když jsem rušil jsem net a nic. Televizy si nechávám, ta mi přijde lepší než od O2, nebo u T-m. I když O2 má aplikaci na Samsung, ještě jí nemá odladěnou a to mě neba. Vodafon ,doufám že sní přijde brzy. Net jsem vzal od O2 ( ten Smartbox se mi líbí xD) Dnes zapojeno od technika Cetinu. Solidně přivedeno z chodby. (tak malý kabílek ta optika xD) Rychlost pěkná 820-910/490-510. Tak snad nebudou výpadky....
 12. Zdravím a ví se kdy bude Vodafon apka na Tizeny( Samsung) ?
 13. Tak to samé má O2 za 699 kč 1000/500 ale na 6 měsícu za 299kč a k tomu O2 TV... Zítra cinknu na Vodafon jestli tam něco nemají výhodné a rovnou zruším služby xD třeba pak zavolají z kompetentního oddělení a nabídnou 1000/500 za 299kč napořád.
 14. to tam je ale na stránkách po kliknutí na odkaz nabízí jen 1000/50 , zkusím tam zavolat a poptám se, protože od Vodafonu se mi líbí rozhraní televize, škoda jen že ještě nemaj aplikaci pro Samsung. ale když mi voali z Vodafonu právě ,že jsem na Cetinu projevil zájem,tak paní nabízela jen 1000/50 koaxem.....
×
×
 • Create New...