Přejít na obsah

TV Prima zakázala přetáčení reklam


Pavel m

Doporučené příspěvky

před 26 minutami, marek-81 napsal:

@janmichaelvincentno právě že tento revoluční byznys tu funguje nějakých 50 let a je stále na vrcholu. Ale samozřejmě pro zloděje, co jsou zvyklí krást filmy na internetu je sledování reklam vopruz, to chápu. Tito lidé by nejradši měli všechno zadarmo. Reklama je jeden z největších vynálezů tržní ekonomiky který tu s námi bude ještě desítky let a těch pár remcalů na fórech s tím nic nenadělaji. Naštěstí.

@Adolf.Shitlerpřesně. Já třeba u reklamy setrvávám. Ne vždy, ale většinou ano. Mě nevadí. 

Tak když je někdo masochista, ať se na reklamy dívá. O zlodějích tu každopádně nepadlo ani slovo. Dnes si lidé běžně předplácejí minimálně jednu nebo dvě streamovací služby. Konec konců divák kabelové nebo satelitní TV je také platící zákazník, takže proč by si nemohl aspoň ty nahrané reklamy přeskočit?

 

Dokud budou lidé ochotně reklamy sledovat, ba dokonce i obhajovat, samozřejmě, že se globálně nic nezmění, ale konkurence ukazuje, že to jde dělat i jinak.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@janmichaelvincentale tady se bavíme o FTA kanálech, nebo FTV (tedy zdarma). Je logické, že kdo si platí Netflix nemusí sledovat reklamu... Prima vysílá primárně zdarma. Lze ji tedy sledovat kdekoliv a kdykoliv, od dvbt2 až po internet bez poplatku. Platby které platíte třeba O2 neplatíte přímo Primě. To, že O2 odevzdává část za vaše poplatky, je zcela logické. Pokud já Ti půjčím svůj byt, který budeš pronajímat a mít z toho prospěch, tak s dovolením, bych si také vzal provizi. Ne? 

Sledovat reklamu není žádný masochismus, já tím oplácím to, že mohu sledovat film či seriál zadarmo. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem úchyl, abych se díval na film a měl ho rozdělený stupidní uřvanou reklamou na x částí. Vždy jsem si kladl otázku, co že je to za diváka, který tohle vyhledává, přijímá a sleduje. Už to vím: on a celá Itálie.
Proto jsou placené služby, kde mám film hezky vcelku.A potom jsou placené služby s nutností přijímat reklamu...

Psal jsem to výše a budu se opakovat - je to další krok ke snížení atraktivity televize. Prostě vývoj.

  • Souhlasím 1
  • Haha 1
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd No vždyť o tom to celé je, kdo má problém s reklamou, ten si může extra připlácet za nějaké prémiovky typu HBO, kde reklama není. A že se v kabelovce platí i za základ, tak to je hlavně o dodávce signálu až pod nos a nikoliv o platbě za TV stanice (byť nějaká část těm stanicím jde za HD verze).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když reklamy nemám rád, tak musím souhlasit s Markem – 81, prostě buď bude kanál vysílat zadarmo s reklamami, nebo bude placený a bez reklam a pokud jde třeba o Primu tak bych raději byl pro tu první variantu, protože bych se nerad dožil doby, kdy bych musel za takový kanál něco platit, když se na něj nedívám, takže za mě, ať ty reklamy raději nejdou přetáčet, než platit něco navíc, bohužel si na to budeme muset zvyknout.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Adolf.Shitler - jojo. Zcela soukromě predikuji, že se spíš bude zvyšovat procento diváků čistě placených služeb na úkor "klasické" televize, ale to samozřejmě ukáže čas. A fakt je, že jeden z důvodů proč VF TV stále mám je právě ten servis "pod nos". A také to fórum tady, to mě baví :-)

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, marek-81 napsal:

@janmichaelvincentale tady se bavíme o FTA kanálech, nebo FTV (tedy zdarma). Je logické, že kdo si platí Netflix nemusí sledovat reklamu... Prima vysílá primárně zdarma. Lze ji tedy sledovat kdekoliv a kdykoliv, od dvbt2 až po internet bez poplatku. Platby které platíte třeba O2 neplatíte přímo Primě. To, že O2 odevzdává část za vaše poplatky, je zcela logické. Pokud já Ti půjčím svůj byt, který budeš pronajímat a mít z toho prospěch, tak s dovolením, bych si také vzal provizi. Ne? 

Sledovat reklamu není žádný masochismus, já tím oplácím to, že mohu sledovat film či seriál zadarmo. 

Jenže zpětné shlédnutí už zdarma zpravidla není, pokud se nebavíme o veřejnoprávním iVysílání. Pointa je, že pokud si za to platím, očekávám alespoň možnost reklamu přeskočit.

před 56 minutami, Medvěd napsal:

2 Adolf.Shitler - jojo. Zcela soukromě predikuji, že se spíš bude zvyšovat procento diváků čistě placených služeb na úkor "klasické" televize, ale to samozřejmě ukáže čas. A fakt je, že jeden z důvodů proč VF TV stále mám je právě ten servis "pod nos". A také to fórum tady, to mě baví 🙂

Ono už to procento diváků dávno klesá, když se díváme na celosvětové statistiky a nebereme v potaz jenom zpátečnické Česko, kde si lidi ještě ani nezvykli sledovat tvorbu v originálním znění s titulky.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prima nabízí pro poskytovatele i model internetové reklamy, tj. v době, kdy běží reklama, běží ve vysílání spuštěném ze záznamu reklama jiná, internetová.

A samozřejmě nabízí i variantu reklamu přetáčet, ale to je nejdražší varianta, tam jde o navýšení o těch 2500% u O2.

 

Jinak tohle je první fáze. V dalším kroku si zákazník zakoupí speciální sluchátka a brýle a nebude moci bez shlédnutí a vyslechnutí reklamy pokračovat, takže případně při odskočení na záchod, se přehrávání pro všechny u té televize zastaví, případně se jim jako volitelné spustí upoutávky na jiné pořady, to není reklama, s příplatkem půjde o oblíbená koťátka, do té doby, než se i poslední vrátí a pak bude reklama pokračovat. Stejně se to bude chovat, když si to sundáte nebo usnete. Tato funkčnost bude vypnuta v době běhu hlavního pořadu, tam si klidně spěte nebo si jdete na záchod podle libosti.

  • Souhlasím 1
  • Haha 2
  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...