Přejít na obsah

CA modul od Vodafonu


alnagon
Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

On 1/19/2022 at 9:23 AM, Ondra - Vodafone said:

Zákazníci s TV službou, které převedeme do systémů Vodafonu, budou mít vždy přístup k aplikaci / webovému přehrávači Vodafone TV.

Ne, nebudou. Z aplikace v mobilu není možné pustit obraz na televizi (abych koukal na mrňavou obrazovku mobilu, to bych musel být dítě, těm to připadá normální, ale nám dospělým připadá normální dívat se na TV). Z webového přehrávače také zřejmě nic neuvidím, protože mám dva monitory. Mě by opravdu zajímalo oficiální vyjádření, proč to nejde, když jak DP tak HDMI mají HDCP a tudíž není žádný důvod cokoli blokovat. Ale toho se asi nedočkáme. Je opravdu podivné, žeVodafonu nevadí, že tímhle paskvilem vyžene spoustu dlouholetých zákazníků.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože evidentně vsadili na špatnou platformu a razí korporátní politiku, že vše je přeci v pořádku, ikdyž mají plný FB, fórum i infolinky naštvaných zákazníků, kterým ze dne na den přestaly fungovat služby na které jsou zvyklí, a které si především platí. Naprosto ignorují zákazníky na Apple zařízeních a vlastně i Android. A když se Vám to nelíbí tak si pronajměte settopbox za 120 Kč měsíčně, vyřešeno!

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, chtěl bych se zeptat, zda bych si mohl objednat OTT službu, když mám kabelovou televizi s CA modulem? Jde mi o sledování televize v druhém pokoji, kde není účastnická zásuvka exUPC? Děkuji.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mám novou televizi Sony KE-65XH9096 a používám nový pronajatý CA+ modul. Problém je, že TV modul 2x, či 3x týdně při zapnutí nenačte, takže placené programy není možno sledovat. Pomůže restart televize. Dle vyjádření servisu Sony i zastoupení Sony pro ČR se jedná o nekompatibilitu TV a CA+ modulu. Mám i druhý modul, a ani jejich záměna nic neřeší. Má někdo podobný problém? Existuje u Vodafonu i jiný typ modulu? Ocením každou reakci.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem EVW3226, 2x CAmodul
  • Praha 8-Bohnice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ptd napsal:

Pánové, chtěl bych se zeptat, zda bych si mohl objednat OTT službu, když mám kabelovou televizi s CA modulem? Jde mi o sledování televize v druhém pokoji, kde není účastnická zásuvka exUPC? Děkuji.

@Ondra - Vodafone tu psal, že nelze kombinovat DVB-C a OTT služby, buďto musíš mít jedno nebo druhé řešení.

před 9 minutami, Kakes napsal:

Dobrý den, mám novou televizi Sony KE-65XH9096 a používám nový pronajatý CA+ modul. Problém je, že TV modul 2x, či 3x týdně při zapnutí nenačte, takže placené programy není možno sledovat. Pomůže restart televize. Dle vyjádření servisu Sony i zastoupení Sony pro ČR se jedná o nekompatibilitu TV a CA+ modulu. Mám i druhý modul, a ani jejich záměna nic neřeší. Má někdo podobný problém? Existuje u Vodafonu i jiný typ modulu? Ocením každou reakci.

To bude spíš vada televizoru, tohle jiný modul pravděpodobně nevyřeší, To by jinak nefungovalo vůbec, ale můžeš si na zkoušku vzít od Vodafone modul do pronájmu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Kakes napsal:

Dobrý den, mám novou televizi Sony KE-65XH9096 a používám nový pronajatý CA+ modul. Problém je, že TV modul 2x, či 3x týdně při zapnutí nenačte, takže placené programy není možno sledovat. Pomůže restart televize. Dle vyjádření servisu Sony i zastoupení Sony pro ČR se jedná o nekompatibilitu TV a CA+ modulu. Mám i druhý modul, a ani jejich záměna nic neřeší. Má někdo podobný problém? Existuje u Vodafonu i jiný typ modulu? Ocením každou reakci.

Co jsem tak procital zahranicni fora, nove TV Sony mivaji problem s CA+ moduly. Mozna by stalo za to si sehnat nekde starsi modul bez +. Ja mam 2 ve svych Sony TV a tyhle problemy nemam. Zato se mi u nove koupene TV lonske produkce (2021) zacal objevovat problem s artefakty v obraze (kostickovani). U starsi Sony TV (2018) tento problem neni. Na vine je urcite CA modul, resp. jeho problem se Sony TV jak jsem zjistil na jinych forech. Sony tenhle problem zna a slibuje opravu v novych verzich FW. Tak uvidime...

https://forum.avmania.zive.cz/viewtopic.php?f=1703&t=1318547&st=0&sk=t&sd=a

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, homberg napsal:

Zato se mi u nove koupene TV lonske produkce (2021) zacal objevovat problem s artefakty v obraze (kostickovani). U starsi Sony TV (2018) tento problem neni. Na vine je urcite CA modul, resp. jeho problem se Sony TV jak jsem zjistil na jinych forech

To bude spíš problém špatného signálu než modulu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ptd Jde to, ale musíte si platit podruhé službu televize. Nejde si ke stávající jen půjčit box. Lepší by bylo si nechat udělat zásuvku v druhém pokoji.

@Kakes Jiné CA moduly nemají. Jak už psali jiní, bude to problém oné televize. 

@homberg No, to už mu nepomůže, modul mu nikdo neaktivuje. 

 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...