Přejít na obsah

CA modul od Vodafonu


alnagon
Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

Ty bys mohl dělat z fleku u Vodafone. Ještě si měl napsat, jestli jsem si zkontroloval kabely. Divné ale je, že mi vše ostatní funguje, stejně tak bez problémů fungoval Horizon. Mám 2 roky starý motebook Asus s jediným HDMI konektorem připojený k 2 roky staré OLED TV Philips. W10 je aktualizovaný, bez virů a duplikování plochy rozhodně nastavené nemám. Jesli tys neměl taky problém u sebe s O2, když ji tak kritizuješ. Já s nima nemám 2 roky jediný problém a to se jich nechci rozhodně zastávat. Ale ty vykouzlíš řešení hned a ještě na dálku 😄

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nemáš problém s O2, tak proč řešíš Vodafone? Používej toho svého úchvatného Kyslíka (a nejlépe na jeho zvonkodrátovém xDSL šneko-netu) a budeš jistě spokojen :D

Pro mě sice není VF úplně ideální, ale rozhodně nemám problém se sledováním. A kdybych měl, pak se budu snažit to řešit a nesvádět všechno jenom na operátora, notabene v případě, kdy ty potíže jsou zcela zjevně u mě.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak panove, nema cenu se prit o to, co je lepsi a kdo s jakym operatorem ma problemy. Kazdy tu popisuje to, co sam zaziva. Verim, ze si tu nikdo nevymysli kraviny. 

Ja napriklad narazil na problem s pixelaci obrazu na Vodafone u nove televize Sony s CA modulem (popisoval jsem to tu nekdy drive). Problem by vyresila apka pro GoogleTV, tu ale Vodafone nema, takze vitezi O2, ktera jede naprosto ok.

Ale dnes sony vydal zpravu, ze konecne opravil FW u svych novych televizi, takze snad se konecne dockam neruseneho sledovani pres CA modul.

 

https://www.sony.cz/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/xr-55x93j/articles/00275350 

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...