Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

@HKMaly @kebulek Pěkný den, adresa pro přístup do administrace je po přepnutí do režimu bridge http://192.168.100.1 . Pokud vám nefunguje a nepomáhá ani restart modemu, tak nám buď zavolejte na 800770077 (volba pro technické potíže) nebo zkuste ještě obnovit továrního nastavení.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

mam mensi problem s Vodafone Station. Mam Rasbperry Pi, na kterem mi bezi  Docker kontejnery se sluzbami, pro priklad Home Assistant. Na Raspberry bezi take reverzni proxy Caddy. Mam tedy do internetu otevrene porty 80 a 443 smerujici na Raspberry. U sve domeny mam nastaveny A zaznam na moji verejnou IP.

Pristup z venku site funguje krasne, problem je ale pristup zevnitr. Idealne bych chtel, abych pres homeassistant.domena.cz mohl pristupovat k Home Assistentovi z venku site i z domaci site.

Co jsem nasel, tak router musi podporovat NAT hairpin. V nastaveni Vodafone Station jsem to nenasel. Jmenuje se to tady jinak?

Diky za rady

Upraveno uživatelem mstrlc
  • -
  • -
  • -
  • Vodafone Station
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mstrlcPokud máš veřejnou IPv4, přepni si modem do bridge modu a dej si za něj vlastní router. Pokud máš DS-Lite požádej si o přepnutí na veřejnou IPv4, přepni si modem do bridge modu a dej si za něj vlastní router. Po Vodafone Station nemůžeš očekávat podporu žádných pokročilých funkcí, i firewall v něm byl dřív absolutně nepoužitelný.

  • 4G LTE
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K ránu jsem měl několikahodinový výpadek, modem jsem musel ručně VYP/ZAP. Po startu jsem dostal jinou veřejnou IP z naprosto odlišného rozshahu. (Delší dobu jsem měl 78.45.x.x, teď to ukazuje 213.220.x.x.)

Nevím co se dělo. Můžete mi prosím někdo napsat, zda jsou v pořádku parametry na lince? Díky

snip1.PNG.0227fd77120b8ee3641f2ba1ea5245ac.PNG

snip2.PNG.a836ec874f4e176d7d4e59554bd58439.PNG

snip3.PNG.4ba58957075c78ce4fd3d404e3ccb89c.PNG

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...