Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dadko

Problem so STB a spetnym zhliadnutim a nezaplatenym predplatnym balicku spetneho zhliadnutia mam taktiez. Cez den vsetko normalne funguje a cca po 22:00 zacne hlasit, ze balicek spetneho zhliadnutia na jednom zo STB nie je zaplateny. Na druhom pritom vsetko normalne funguje. Hlasil som to aj na klientske centrum cez formular uz pred skoro tyzdnom, ale doteraz sa nikto neozval, resp. na druhy den sa sice ozvala pani, ale len aby si splnila povinnost sa ozvat a zahlasit mi, ze je problem. Ale preco na jednom zo STB problem mam a na druhom nie, mi uz neracila dat odpoved (klasicky papagaj z brozurky, ako poslat zakaznika do ...)

 

Upraveno uživatelem Dadko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Aktuálně při vyzkoušení ZZ na několika pořadech na různých stanicích (které byly vysílány před zhruba hodinou, např. Teorie velkého třesku), malý box - Program není objednán, nemáte předplacený balíček s možností ZZ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz mam Aktualizujte predplatne taky. Aktualni porad je pouze tocici se kolecko a ubehle porady pouze:

AKT.thumb.jpg.93aee6963064736bfa4e107e0eeb060d.jpg

Navic - HBO GO nejede v IE11, pokud je nainstalovan Silverlight, kdezto Horizon zase rve, ze neni nainstalovan Silverlight a nejede pro zmenu bez nej. To je tak, kdyz leva nevi, co dela prava.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MartyB

Tak mám opět funkce zpětného zhlednuti není aktivována je to v aplikaci na iOS i na Androidu, na Win app to hlásí jen trochu jinak Ke sledování tohoto pořadu musíte mít předplatné Už se treti den pokouším dokoukat SW III ze soboty nebo z neděle. 

HRŮZA!!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se dostal k TV až teď před půlnocí.

HGo funguje normálně, ZZ jede.

STB při pokusu o ZZ kteréhokoli pořadu hlásí, že "Program není objednán". Navíc STB napoprvé vůbec nenaběhl, při odpočtu 20s kvůli zrušeni ECO módu (mimochodem, hrozná blbost, kdo tohle vymyslel?) zatuhnul, odpočet nedokončil ani po 5 minutách a už se neprobral. Musel jsem ho vypnout natvrdo. Při druhém pokusu udělal totéž, ale naštěstí se po asi 3 minutách probral a naskočil. Tohle je novinka, jsem zvědavý, jestli se to bude stávat častěji. Ale jestli na něm nebude fungovat ZZ, tak ho snad ani zapínat nebudu.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od včerejška se chování STB ještě vylepšilo - teď už se v EPG ani nemůžu podívat, co šlo v TV v minulosti! Posouvat se můžu jen dopředu! Takže další stupeň znefunčknění ZZ? V Horizon Go naštěstí funguje všechno. Takže UPC asi chce, abych vrátil STB a na TV koukal už jen přes HG :S

EDIT: mimochodem, proč lze post upravovat jen nějakou chvíli po odeslání a pak už ne? Normálně bych připsal další věci k poslednímu postu, když už po mně nikdo nereagoval. Takhle musím dělat double posty...

Upraveno uživatelem marena
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...