Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dadko
48 minutes ago, Galvani napsal:

Je to furt neco, ted zadne zpletne zhlednuti a aktualizace predplatneho. Selektivne, nebo synchronne na vsech zarizenich. Jen jsem se chtel podelit. Ja posloucham stiznosti od zeny, ze jsem vybral UPC.

No, nie si sam. Tiez to pocuvam od polovicky, ale s internetom som spokojny, tam problem nie je. Tak uvidime ako rychlo ZZ opravia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Podle všeho je technické zázemí služby poddimenzováno a nestačí na zvyšující se poptávku. Proto ve špičkách dochází k výpadkům, zasekávání nebo celkové nedostupnosti služby. UPC potvrzuje, že je služba přetížená a nezvládá nápor zákazníků, řešením je kompletní upgrade a navýšení kapacity."

Takže je to přesně tak, jak jsem od první chvíle s pár dalšími lidmi už před několika měsíci od léta celou dobu tvrdil. Co na to říct... Kompenzaci za nefunkčnost a zpětnou vazbu/radu asi chtít nebudu a ani by nebyla pořádně možná, jak je vysvětleno v článku, který doporučuji všem celý přečíst. Kromě toho už mám TV nabídku Komplet jako částečnou kompenzaci za jiné problémy z dřívějška, telefon nechci a rychlost internetu celkem stačí - moc toho tedy v mém případě by ani vymyslet (snad kromě ještě dalšího snížení ceny nebo navýšení rychlosti netu) nešlo i kdyby UPC chtělo. Já jsem rád, že se ten problém konečně řeší a že bude snad zdárně dořešen a bude od toho na chvíli pokoj. A taky jsem rád, že UPC konečně přiznalo otevřeně barvu a nezabořilo zcela hlavu do písku. Jen to mohlo přijít podle mě trochu dříve. Chápu, není to schválně. Chápu, může se stát. Chápu, je to služba navíc. Chápu, UPC je nadnárodní firma. Chápu, chce to čas. Přesto se nemůžu zbavit pocitu, že je něco trochu špatně. Doufejme, že se UPC z toho poučí a do budoucna odhadne některé věci lépe. Holt asi UPC roste rychleji a více, než čekalo a nestíhá. I tak ale musím zaklepat, neboť 90% času zbývající mnou využívané služby pracují jak mají a jen těžko bych hledal lepší poměr ceny/služeb - nemluvě o kvalitě.  

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle může vysvětlit, proč se zasekává přehrávání okolo osmé večer, ale nemůže to vysvětlit, proč mi ve dvě ráno STB hlásil, že nemám předplaceno. Nebo je snad ZZ ve dvě ráno tak přetížená, že nedokáže ani ověřit, ke kterému zákazníkovi patří který STB? A jak to může vysvětlit, že mi v jednom okamžiku jde ZZ v HG, ale nejde na STB? Jak to vysvětlí problémy, které má @Dadko, že mu ZZ přestává fungovat po 22. hodině a jen na jednom ze dvou STB?

Taky vyloženě není pravda "Týká se to služby Zpětné zhlédnutí jako celku, čili se vztahuje na všechny zákazníky", v jeden okamžik to někomu jde a jinému nejde. Jasně, může se stát, že systém některé požadavky stihne vyřídit a jiné ne, ale to zase platí jen pro špičku, ne pro pozdní noc nebo dopoledne.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě přijde poněkud alibistické tvrdit, že to je dodatečná služba, případně zdarma, tudíž ji nelze kompenzovat. také je rozdíl "zdarma" a "v ceně".

ale je jasné jak to celé vzniklo, UPC to spíchlo rychlou jehlou aby zákazníci neutíkali k O2, které ZZ mělo snad o tři roky dříve. Bylo to znát již z toho, jak UPC prezentovalo celé Horizon GO, jako službu určenou ke sledování mimo domov (proto také zezačátku blokovala AirPlay apod.), takže je to trochu cimrmanovské, zavedli službu a lidi jí začli používat. Mimoto znám mnoho lidí, které už jinak než nelineárně TV nesledují, kteří jsou oprávněně dotčení, protože služba, za kterou si platí nefunguje a kompenzace jim byla zamítnuta z důvodu viz. výše.

Další věc, přišly mi už asi 3x SMS, porucha, kterou jsme evidovali ve Vasi lokalitě je opět v řešení. Na odstranění závady intenzivně pracujeme. V kombinaci s další SMS o planovaném výpadku služeb je to poměrně matoucí a asi by nebylo špatné specifikovat minimálně zda se jedná o TV/net/Horion Go.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dadko

No, ja zase kazdy vecer po 22:00 rozmyslam, na ktorom z 2 STB bude ZZ fungovat. Posledne dni je to ten druhy v spalni, ktory je prave pouzivany skor vecer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...