Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník koldas

Takže zpětné shlédnutí opět nefunkční....
To to dlouho nevydrželo...

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koldas

Co mi budeš vyprávět? Ano dopoledne mi taky funguje. Ale dnes večer opět hláška o předplatném... A zase nic...

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono si to občas dělá co chce - tuším v noci z pátku na sobotu to taky nešlo, live programy šly (dívám se na tabletu) ale zpětné zhlédnutí to nenabízelo (konkrétně Hercule Poirot vysílaný v pátek večer).

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw je někde napsáno na kterých programech je ZZ dostupné? Na webu UPC je, že na 48 - fajn, ale počítat to nebudu, jen bych chtěl vědět, zda to zrovna teď nefunguje a nebo to na tom konkrétním programu ani není aktivní (a je to tedy správný, byť absolutně nepochopitelný, stav).

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Zdravím, občas mám problémy se zpětným zlédnutím a nevím, zda je problém u mne či UPC. První věc je. Mediabox mám neustále připojený přes kabel LAN k modemu. Jen ho vždycky ovladačem vypínám. První problém, že třeba po spuštění TV, nebo i když už nějakou chvíli běží mám často problém, že to nic nenajde. Jdu pár hodin zpět, pár dní a vždy píše Informace nejsou k dispozici. Pak různě mediabox povypínám, resetuju, vytáhnu kabely a povede se mi načíst nabídku zpětně. Když chci něco vidět, takhle to dělam tak z 80%, málokdy se stane, že zapnu TV a můžu sledovat.  A pak další poslední dobou např. Joj cinema nebo nova atd. mají problémy, filmy se průběžně zasekávají, třeba 10 minut ok a zasekne se na 5 sekund, poskočí a jede dál, takhle vždy třeba po 5 minutách, je to různé. Ale když najdu ten stejný film třeba z jiného dne, pokud tedy je, tak ten jde v pohodě. Asi chybná nahrávka? Někdy ale mám jen tu jednu verzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

A máme to tu zase. Zpětně zhlédnutí zase na TV nefunguje. Takže se začnu poohlížet po konkurenci. Už mě nebaví ta nespolehlivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...