Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Dnešní poslední díl První republiky na ČT 1 bez možnosti zpětného zhlédnutí. Schází ikonka pro zpětné přehrání jak v EPG na STB, tak i v aplikacích. Pořady před i za tímto dílem přitom přehrát jdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dadko

Tak vcera asi po dlhsej dobe som konecne mohol ZZ pouzit normalne na oboch STB, tak uvidime ci to nie je len predcasne radovanie. Snad to uz takto vydrzi. Obcas sa mi to sice zaseklo so chybou REP041, ale po spusteni znovu zase fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Jak vám funguje zpětné zhlédnutí od pátečního rána? Je tam z vaší strany zlepšení nebo stále registrujete výpadky, zasekávání nebo hlášku "předplatit balíček"? 

Díky za vaší zpětnou vazbu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, David - UPC napsal:

Jak vám funguje zpětné zhlédnutí od pátečního rána? Je tam z vaší strany zlepšení nebo stále registrujete výpadky, zasekávání nebo hlášku "předplatit balíček"?

Mně už minulý týden fungovalo ZZ bez chyb. Až do čtvrtka. Pak jsem už STB nezapínal a zapnul ho až dnes odpoledne. ZZ nefunguje vůbec. Říkal jsem si, že by to mohlo mít něco společného s koncem měsíce, že není načteno předplatné, ale naživo mi hrají všechny programy včetně HBO, tím to nebude. V EPG mám u všech programů v levém sloupci pod logem programu nápis "Program není..." (víc se nevejde, nevím co není). Při pokusu o ZZ (je jedno jestli ze soboty, neděle nebo z dneškatěsně před zapnutím i těsně po zapnutí STB) se mi objeví hlášení, že program vůbec nemám předplacen. Ne ta původní, že nemám předplacen balíček umožňující ZZ, ale že nemám předplacen samotný program. Ten program, na který právě koukám...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza T.
před 7 hodinami, David - UPC napsal:

Jak vám funguje zpětné zhlédnutí od pátečního rána? Je tam z vaší strany zlepšení nebo stále registrujete výpadky, zasekávání nebo hlášku "předplatit balíček"? 

Díky za vaší zpětnou vazbu. 

Zdravím, nechci to zakřiknout, ale od pátku mi zpětné zhlédnutí funguje naprosto bez problému, kéž by to tak vydrželo.

Do té doby se mi také nepravidelně objevovala hláška " předplatit balíček ", jiné výpadky nebo zasekávání jsem  ani v minulosti nezaznamenal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FCZB1913

Tak už je mi jasný, proč se najednou začala přiznávat chyba se ZZ a tak usilovně se na tom mělo začít pracovat, když O2 konečně prodloužilo možnost ZZ na týden.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník senoritac

Dobrý den. 

služba Horizon go opět nefunguje. Při jejím spuštění přes ntb ani nenaběhne a hlásí, že služba není k dispozici... nejde se tedy podívat vůbec na nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...