Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Aj u mňa to vyzerá tak, že nefunguje, ale v skutočnosti len chýba u archívnych programov značka ("šnek") a programy sa dajú spustiť aj bez nej! Takto mi to funguje v aplikácii na Androide (v PC som to neskúšal). Rovnaká chyba bola aj minulý týždeň a vtedy som to dokázal odstrániť preinštalovaním aplikácie. Dnes to ale nepomohlo, ale archív inak funguje bez "šnekov" normálne.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koldas

Data nedostupná, opakujte akci později.
Hmm koukám už nefunguje ani live stream.
Copak vám Nova sport udělala?
Tohle už se vážně nedá...


Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Štěpán

Dobrý večer. Mám necelé 3 týdny vyměněný SRB. Dnes ve 2. hodiny v noci jsem prováděl tovární nastavení STB.  STB se při této operaci dvakrát zasekl a tak jsem ho musel natvrdo resetovat. Dnes ve 21:30 jsem ho zase musel resetovat, protože zase nebyly žádné informace. 9.4 jsem kontaktoval podporu a 10.4. 5:18 mi došlo tohle: 

Dobrý den,

Momentálně máme hlášený výpadek ReplayTV a na odstranění závady usilovně pracujeme.

Je nám líto, ale v tuto chvíli není znám termín odstranění závady.

Za způsobené potíže se velice omlouváme. 

Tohle je velice dlouhodobý problém.  Řekl bych, že už to trvá skoro tři čtvrtě roku a za chvíli budeme slavit první výročí nefunkčnosti ZZ. Na netu jsem četl, že O2 také prodloužil na 7 dní a žádné problémy s tím nemá. Bohužel, pro mne jsou nedostupní. Jinak jsem od UPC dávno pryč.   

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzerá to tak, že archív už zase normálne funguje, vrátane značiek archivovaných programov ("šnekov"). Ak niekomu chýbajú, stačí zrejme reinštalovať príslušnú aplikáciu. Ja som tak urobil v aplikácii pre Android a objavili sa aj za časy od 10. hodiny včerajšieho dňa, od kedy chýbali.

Upraveno uživatelem Fuchs Tomáš
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...