Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník king555

Mam Horizon Go na niekolkych android zariadeniach (android tv boxy, tablet) a archiv funguje ok... Na Kaone 900 ZZ nepouzivam, tam boli problemy......

Upraveno uživatelem king555
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satanik

Včera archív celkom dobre medzi 19:30 až 22:00, potom začal zase sekať. Dnes otestujem, uvidíme. Ináč, niekto tu písal, že živé vysielanie ide dobre, ale teraz pozerám hokej na STV2, a občas to seká. To len tak pre info.

Trochu som sa na ten archív pozrel, a vyzerá to tak, že mnou spomínané "blikanie" obrazu, čiže mierne zmenšenie a následné zväčšenie obrazu, sa deje vtedy, keď sa mení kvalita streamu. Tá sa mení priebežne počas sledovania, niekedy až do extrému, veď nejaké screenshoty tu už boli. Možno by bolo dobré, ak by mal mediabox nejakú nastaviteľnú cache. Nevadilo by mi, ak by za začal program prehrávať neskôr, hlavne nech je to plynulé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, technik napsal:

prosím všechny, aby dnes večer co nejvíce testovali funkčnost replay TV

 

Tak testuju, a testuju, a testuju, a.....a nějaké zlepšení je nejspíš jen zbožným přáním. Stejné nekonečné načítání, stejné zasekávání, a kvalita? Škoda mluvit, tomu já rozhodně HD neříkám 💀

Cinema.jpg

Barrandov.jpg

ZOOM.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

To same tady. Zkousim Prima ZOOM, Titanic: Nasledky.
Windows 7, prohlizec Seamonkey (tj. Firefox).

Soucasne s tim na stejnem stroji v Chrome Aminal Planet HD, Projekt Grizzly - funguje.
Zkousim ten samy porad v Seamonkey (zatimco mi stale hraje v Chrome) a nefunguje (Video nyni nelze prehrat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, technik napsal:

Osobně to teď testuji na 6-ti zařízeních a na všech neregistruji žádný problém se sníženou kvalitou obrazu

Na jakém zařízení sledujete Replay TV?

Sleduji na stolním PC přes aplikaci Horizon GO, propojeno s HD mediaboxem ethernetovým kabelem. Internet 300, nemám žádné problémy ani se sledováním on line videí ve 4K. To zhoršení kvality obrazu není trvalé, většinou trvá jen 20 - 30 vteřin, někdy ale i několik minut. Pak je zase na chvíli vše OK. Takže když tohle dělá celý večer, není divu že jsem (abych to řekl slušně) nas...rozmrzelý. Zhoršení obrazu většinou provází neustálé zasekávání s hláškou o načítání, občas vysílání úplně vypadne a musím ho znova spustit. Je zajímavé, že tyhle problémy mám jen jen při sledování UPC, nikde jinde problémy s přehráváním čehokoliv nemám. Mám teď zkušebně na měsíc aktivovaný i Skylink, a ani tam žádné výpadky, ani zhoršenou kvalitu obrazu nepozoruji. 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 18 minutami, Evzen napsal:

Zkousim ten samy porad v Seamonkey (zatimco mi stale hraje v Chrome) a nefunguje (Video nyni nelze prehrat).

Tak v Chrome se mi rozjede cokoliv na prvni dobrou, v Seamonkey naopak vubec nic, ani live TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...