Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
29 minutes ago, Retiree napsal:

Leda bys to chápal ještě méně a ladil v DVB-C, kde je nekódované, tedy sledovatelné, v podstatě totéž....

No ale tam potom neplati, ze je videt (tj. "lze naladit") jen to co lze sledovat...
Teda prinejmensim ja sve TV vidim (tj. jsem schopen 'naladit') UPLNE VSECHNY programy, vcetne tech, ktere nemam zaplacene... tj. vcetne radii nejakych, cojavim, 270 programu... a ty vsechny zabiraji drahocennou pamet pro EPG, takze vidim EPG jen na nejake 3-4 dny dopredu.
A kdyz pak vymazu programy, na ktere nemam predplatne a vsechny ostatni zpravodajske, sportovni a jine kraviny, na ktere nekoukam, najednou je zase dost mista v pameti na kompletni EPG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nebudeme se tady chytat za slovíčka. Vidím všechny televizní stanice, které odpovídají mé programové nabídce TV Start. Nic jiného jsem nemyslel. Nic navíc v seznamu nemám. Radio bych do toho nepletl ale nějaké stanice tam samozřejmě mám taky.

Retiree - myslím, že nic takového jsem nepsal. V DVB-C nic neladím.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tady vidíš, jak je někdy nutné vyjadřovat se naprosto přesně a používat jednoznačné pojmy a jak je často obtížné formulovat problém. Jo, četl jsem i Tvé vyjádření v sousedním vláknu, nic mě nenapadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

37 minutes ago, technik napsal:

Dokážu, ale už jsem to tu velmi dávno říkal a bohužel nic se na tom nezměnilo

Tak jsem si tu Vaši odpověď pracně našel:

 

V 27. 10. 2014 at 19:51, technik napsal:

Není to svévolně, je to bohužel z důvodu příprav na spuštění nového systému Horizont, který tuto invormaci dostává v jiné podobě. A zatím to není dle výrobce systému, který odbavuje EPG, možné implementovat. Ale pracuje se na tom, prý

Já osobně tomu tedy moc nerozumím. Všimněte si ale datumu, je to už skoro 3,5 roku co jste to napsal a Vy (myšleno celé UPC) jste to nedokázali za tu dobu vyřešit.  To třeba nejde udělat tak, aby do systému Horizont "teklo" jinak upravené EPG než do vysílaného transport streamu? Neznám/nevím nic o systému Horizont - pokud ale i on přijímá transport stream proč není upraven tento systém, třeba jeho firmware nebo jak je dělaný?

 

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@technik V tom starém diskuzním vlákně ještě píšete toto:

V 29. 10. 2014 at 5:37, technik napsal:

Jak jsem psal, Horizont box to zobrazuje a zobrazu je se to na něm. Bohužel jinak naž jsme byli zvyklí. Protože umí nahrávat podle názvu seriálu, série i díl mají vlastní "kolonku"

A to Vás nikoho nenapadlo upravit firmware toho Horizont boxu tak, aby si z přijatého názvu seriálu obsahujícího i číslo řady sám doplnil do té "kolonky" číslo řady a zároveň to číslo řady z názvu serialu VYMAZAL (pro další zobrazování EPG uživateli) a to úplně STEJNÝM způsobem/algoritmem jako jej teď necháváte odstraňovat na začátku zpracování EPG informací?

 

Proč by se měla všechna ostatní zařízení/televize s CA modulem přizpůsobovat jednomu Horizont boxu? Proč by se neměl Horizont box přizpůsobit všemu ostatnímu? Proč jste nezachovali zpětnou kompatibilitu v zobrazování toho čísla řady?

 

Jasně, jste nadnárodní společnost. Proč, ale na to trvale netlačíte, aby se to změnilo? Stále, znovu a znovu, každý týden, dokud se to nezmění.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, technik napsal:

... Ale pracuje se na tom, prý

Jojo, přesně jak jsem nedávno psal, standardní odpověď stěžovatelům "Víme o tom, pracujeme na tom, ale termín dokončení není určen." Ani po 3,5 roce 9_9 Je vidět, že jde o univerzální odpověď, kterou je třeba si přeložit jako "polibte si šos, kašleme na vás". V tomhle případě je v tom UPC víceméně nevinně, podobně jako u zpackané aplikace HBO, jde o produkt třetí strany, takže tady je i UPC na té straně, která byla poslána do pr***

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

To cislo dilu tam je uz peknych par let... mam za to, ze to tam bylo uz predtim nez se EPG zesralo...
Jenze a) bez cisla serie je to uplne k prdu, b) obcas se tam objevi dokonala haluz - uz driv jsem tady myslim dokonce ja psal priklad "Muj maly pony (1021. dil)".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...