Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Kdyz tak clovek obcas projizdi EPG, tak nejen ze vecer obcas nesedi EPG na Viasatu, ale koukam, ze treba na Extasy/Leo je cely tyden od 06:00 do 22:00 Zaver vysilani.

extodo.jpg

Kdyz uz ta firma, co dodava EPG nevi kde, tak at se mrkne na https://extasy.tv/cs/#field3 , tam to najde rozepsane ;-)

Posledne jsem si rikal, proc jsou znovu Celisti a ony to byly Celisti 2 (jenom se stale nejak vytraceji cisla).

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Prima Cool reprízuje Teorii velkého třesku, aktuálně 9. řadu, dnes 2. a 3. díl. Těmto dvěma pravidelným dílům 9. řady je, asi mimořádně, předřazen 9. díl 11. řady (9E11S která u nás ještě neběžela, pokud vím). To se bohužel z EPG, které poskytuje svým platícím zákazníkům UPC, nedozvíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mě bohužel žádná změna k lepšímu. Viz obrázky. Večerní pořad cca dvě hodiny bez dotažení informací. Těsně před začátkem pořadu (19:59) se některé upřesňující informace objevily. Stále si myslím, že to przní UPC.

 

pred.JPG

po.JPG

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Stále žádná změna k lepšímu. Hmmm.

Ještě jedna věc mi nejde do hlavy - řekněme, že od nějakých 18:20 mám stabilně puštěné ČT1. V 19:50 nevidím kompletní informace u programu, který má ČT1 vysílat ve 20:00. Ale zato vidím kompletní informace, který má ve 20:20 vysílat např. Nova. Tu jsem neměl za celý podvečer puštěnou.

Cca 20:00 nebo 20:01 mi teprve naskočí informace k programu na ČT1. Nemohl by technik nějak srozumitelně přiblížit, jak to běhá?

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes opět EPG perlí. Na STB vidím u Comedy Central jen spoustu pořadů s názem "Připravujeme". Když jsem na CC přepnul, ukázalo se mi, že prý jde krasobruslení. Zkusil jsem na televizi a tam se pro změnu všechny programy jmenují "No Programme Name".

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Už léta jsou časy pořadů uváděny v UTC (GMT), v každém muxu je pak informace o datu a času přechodu na letní/zimní čas. EPG je stále (tzn. i nyní) vysíláno v rozsahu cca 6 dnů. Stanici Comedy Central jsem nenašel, pokud máš na mysli Prima Comedy Central, pak v EPG jsou názvy zobrazeny

To mně připomíná ... Nedávná optimalizace EPG přinesla zkrácení rozsahu EPG z osmi na šest dnů, nic jiného jsem nezaznamenal. Není to tak dávno (řádově rok), co UPC s velkou slávou rozšířilo vysílání svého EPG ze sedmi na osm dnů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nejsem odborník, nicméně mám pocit, že každý výrobce televizorů (vč. STB) zastává jinou filozofii ukládání a zpracování EPG. To v lepším případě... V tom horším i tentýž výrobce mění koncept EPG u každé své řady výrobků a každý rok s novými modely. Pak se asi UPC nemůže zavděčit každému (výrobci a jeho modelu), což ovšem v žádném případě neomlouvá nedokonalý a neúplný obsah EPG....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...