Přejít na obsah

UPC Zone v novém


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, Slamb napsal:

zkusil sem nahradit "upgrade-insecure-requests" za "block-all-mixed-content", ale jestli dá kaspersky pokoj, to netušim :|

Ono asi záleží i na prohlížeči. Jestli má starou Operu, jako Čvančara, tak ta hlavičku CSP vůbec nezná (viz tabulka CSP Browser compatibility) a proto se bude pořád snažit stáhnout nezabezpečené resourcy. Já bych raději nechal původní upgrade-insecure-requests...

 

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik
před 22 hodinami, Slamb napsal:

zkusil sem nahradit "upgrade-insecure-requests" za "block-all-mixed-content", ale jestli dá kaspersky pokoj, to netušim :|

Zabralo to. Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik
před 4 hodinami, marena napsal:

Ono asi záleží i na prohlížeči. Jestli má starou Operu, jako Čvančara, tak ta hlavičku CSP vůbec nezná (viz tabulka CSP Browser compatibility) a proto se bude pořád snažit stáhnout nezabezpečené resourcy. Já bych raději nechal původní upgrade-insecure-requests...

Používam Chrome, 64 bitovú verziu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

58 minutes ago, sodekcz napsal:

Nechtělo mi tady na stránkách fungovat vyhledávání. Zadal jsem na hlavní stránce do vyhledávání výraz EPG a nenašlo mi to vůbec nic. Hledal jsem téma, které je v

Televize -> Novinky a všeobecná diskuze -> EPG

databáze MySQL, kterou fórum využívá, má výchozí omezení vyhledávání na 4 znaky, takže cokoliv kratšího ignoruje

pokud by se hodnota snížila, může to mít dost zpomalující efekt na celou databázi

ještě k editoru příspěvku - ve velkym editoru pro desktopy a notebooky je teď i tlačítko pro skrytí obsahu a taky pro horní a dolní index

Spoiler

:ph34r:

 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...