Přejít na obsah

UPC Zone v novém


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Tak jsem si to představoval (srovnávám s asi stejným typem fóra, toto je vzhledově lepší). Mám pocit, že v předešlém uspořádání (vlevo) byl font i ikony služeb  ještě trochu menší (?)...

Hledal jsem ikonku Palec nahoru, nenašel jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na UPC Zone v novém
V 9/21/2017 at 20:37, Slamb napsal:

příspěvky z kategorie upc.sk se sloučily s českym upc, stejně to lidi občas míchali dohromady

nově je v nastavení profilu položka Místo odběru služeb UPC, tak z toho se dá poznat, jestli dotyčnej řeší český nebo slovenský služby :)

Jsem uživatelem UPC ČR a jsme na doméně cz. Cokoliv kolem UPC na Slovensku mě nezajímá a obtěžuje, nechci to vidět ani v přehledu vláken, ideálně to patří na samostatné fórum nebo aspoň do samostatné sekce jako dříve.

V 9/21/2017 at 22:50, tomus napsal:

No nevím jestli je dobrý nápad zrušit pristup na fórum bez registrace, to byla jedna z věcí, kterou jsem se snažil na fóru udržet, protože ne každý se bude chtít registrovat třeba kvůli položení jednoho dotazu a facebook, nebo Google účet určitě nemá zdaleka každý, ja bych to rozhodně nerušil.

Anonymové byli mor a celou dobu mi pili krev, příspěvky anonymů byl festival výtvorů dementů, takže tohle je jedině dobře, nutnost registrace některé odfiltruje. I když přístup přes FB to zase mnohým usnadní.

A RSS je nyní také na pytel, dříve jsem odebíral příspěvky pouze ze sekcí které mě zajímaly, ty týkající se služeb co nemám jako třeba televize sem neodebíral. Teď je všechno v jedné kopě a sledovat pouze sekce co mě zajímají nelze.

Upraveno uživatelem xtonda
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...