Přejít na obsah

UPC Zone v novém


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Vážení uživatelé fóra,

rádi bychom vám představili UPC ZONE v novém kabátě a s vymazlenými funkcemi.

Příspěvky do diskuzí můžete zatím vkládat jako anonym/návštěvník, ale již brzy budete mít možnost se přihlásit a registrovat.

Fórum spouštíme ve dnech 28. a 29.6. na stávající adrese http://www.upczone.cz, ale pro nedočkavce zde máme již testovací

verzi na http://www.new-upczone.cz.

O svá data, stará vlákna a informace se nemusíte bát, najdete je všechny i na novém fóru.

Těšíme se na vás na novém UPC ZONE!

David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Samozřejmně, že nejsou a nebudou. Jen nám to přišlo v komunikaci směrem k vám trochu zvláštní, proto jsme tohle vynechali. Pravidla zůstávají stále stejná, tedy můžete si o UPC psát cokoliv :) Já se vám následně pokusím pomoct nebo změnit váš názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mám trochu obavy, aby se to nezvrtlo do podoby prastarého "oficiálního" fóra UPC. Tam to časem vyprofilovalo do odpadní stoky nadávek atd., ale především psaní všelijakých nesmyslů, které vůbec s UPC nesouvisely, až to prostě přestalo být použitelné.

Tady to sice občas taky sem tam mezi někým zajiskřilo, ale ale udrželo se to vždy nakonec v přijatelných mezích, popřípadě toho, kdo si ani po napomenutí nedal říct, Tomus (přistoupil k tomu jen vyjímečně) zablokoval.

Každopádně přeji novému UPCZONE i nám všem hodně štěstí a ať je to k užitku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
no jinak tomus už na to teda definitivně dlabe? a čí byl nápad to předání - jeho nebo upc? :P všechny žhavý drby ze zákulisí sem :lol:

 

Já doufám, že definitivně ne :) Převzít UPC ZONE byl náš nápad a jsem rád, že se vše povedlo až k nové verzi. Velké díky za to patří hlavně Tomusovi, který nám to umožnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...