Přejít na obsah

UPC Zone v novém


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi
před 10 hodinami, xtonda napsal:

Jsem uživatelem UPC ČR a jsme na doméně cz. Cokoliv kolem UPC na Slovensku mě nezajímá a obtěžuje...

Podobni šovinisticki poloblazni sa najdu nie len na tomto fore,ale v kazdom spektre zivota a napriec celej spolocnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

věci jako rss nebo tapatalk určitě samozřejmý nejsou, natož ještě to rss nějak rozdělovat, tak si to dovoluj někde jinde a ne tady, obzvlášť pokud chceš svejch požadavků dosáhnout

mě taky nebaví číst slinty, jak je něco samozřejmý - pokud tu zazní nějakej návrh, tak se tim zabejváme a když je realizovatelnej takovym způsobem, aby to nezpůsobilo nefunkčnost nebo problém při aktualizaci, tak je docela velká pravděpodobnost, že to uděláme

a konec offtopicu, viz aktuální pravidla, rss je rozdělený, tak aspoň vyzkoušej, jestli funguje, podle xml to vypadá ok

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Slamb napsal:

evžene, evžene... slušnej člověk se slušně zeptá nebo požádá, jestli by nešlo RSS rozdělit podle kategorií, kdo tě vychovával?

asi zavedeme speciální uživatelskou skupinu trollové právě pro takový týpky, jako seš ty

Tak defacto ste zničili původní funkčnost, čekáš, že bugreporty budou prosebně pokorné?

před 4 hodinami, ritchi napsal:

Podobni šovinisticki poloblazni sa najdu nie len na tomto fore,ale v kazdom spektre zivota a napriec celej spolocnosti. 

Prostě mě to nezajímá a je to pro mě přínosné stejně jako kdyby se tu míchaly témata týkající se UPC v Albánii.

Ale když si nakousl ten šovinismus, tak máš pravdu, Slováky nemám rád, za války byli s Hitlerem, v 91. roce strašně řvali jak je utiskujeme a vydupali si nezávislý stát ačkoliv Češi během společného státu z ničeho vybudovali slovenský průmysl, bez Čechů by byli zemědělskou provincií Maďarska. A nakonec nám vzali pomazánkové máslo. Tak co tu do boha ještě chcete?

P.S. Tento názor mám i když děda a babička (po slovensky nagymama a nagypapa) z máminy strany pocházejí z obce Malá Hradná v okrese Bánovce na Bebravou.

před 3 hodinami, Slamb napsal:

věci jako rss nebo tapatalk určitě samozřejmý nejsou, natož ještě to rss nějak rozdělovat, tak si to dovoluj někde jinde a ne tady, obzvlášť pokud chceš svejch požadavků dosáhnout

...

a konec offtopicu, viz aktuální pravidla, rss je rozdělený, tak aspoň vyzkoušej, jestli funguje, podle xml to vypadá ok

Rozdělili ste to na 1. úrovni, vzhledem k rychlosti předpokládám, že jde o administrativní nastavení, hodilo by se i podle druhé úrovně - zastávám logiku co má samostatný pohled na webu ať ho má i v RSS.  Dále v RSS se zruší odstavce a nejsou tam citace, opět pohled na příspěvek by měl být stejný na webu jako v RSS, toto rovněž ve starém foru bylo, tedy se to dá brát jako bug. A pokud jde o tu samozřejmost, RSS/Atom dle kategorií a vláken používám na Supeforu Živě, smartmanii, androidforu, čili je to skutečně běžná funkčnost a byla i zde. (na starém fóru jsem měl subscribnuto pět sekcí/subsekcí).

před 1 hodinou, Evzen napsal:

+1 Ve Firefoxu mám v toolbaru ikonu feedu, která se pokud web nabízí feed rozsvítí a po kliku nabídne seznam feedů, to zde nefunguje, uživatel je nucen hledat v obsahu webu smíznku o RSS.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13
před 17 hodinami, xtonda napsal:

Jsem uživatelem UPC ČR a jsme na doméně cz. Cokoliv kolem UPC na Slovensku mě nezajímá a obtěžuje, nechci to vidět ani v přehledu vláken, ideálně to patří na samostatné fórum nebo aspoň do samostatné sekce jako dříve.

Anonymové byli mor a celou dobu mi pili krev, příspěvky anonymů byl festival výtvorů dementů, takže tohle je jedině dobře, nutnost registrace některé odfiltruje. I když přístup přes FB to zase mnohým usnadní.

A RSS je nyní také na pytel, dříve jsem odebíral příspěvky pouze ze sekcí které mě zajímaly, ty týkající se služeb co nemám jako třeba televize sem neodebíral. Teď je všechno v jedné kopě a sledovat pouze sekce co mě zajímají nelze.

Zialbohu, niektorych neodfiltruje ani nutnost registracie. Tento tvoj prispevok je toho ziarivym prikladom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abysme se teda zase po delší době vrátili zpátky k tématu - bez ohledu na některý hloupý a offtopicový názory :D

1) do <head> sem přidal odkazy na rss, takže každej by tam měl mít něco v tomhle tvaru pro všechny rss vlákna

<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="UPC Zone" href="https://www.upczone.cz/rss/1-upc-zone.xml/?member_id=83&amp;key=88d8992cefc344ad1eeb228ee98a3a00">

2) přerozdělil sem rss podle rozdělení fóra, tzn. každou hlavní kategorii na podkategorie

jinak ve firefoxu žádnou rss ikonku nevidim, ale používám čistej firefox bez jakejchkoliv doplňků :|

 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firefox tu ikonu v defaultu nemá vytaženou na toolbar, lze si ji tam hodit z customizace viz

https://support.mozilla.org/en-US/kb/customize-firefox-controls-buttons-and-toolbars

Je to ikona "Subscribe". Pak to funguje stejně jak ukazuje Evžen, ve firefoxím vizuálu. Každopádně Slambe díky, ten link rel cos tam přidal je přesně to co je pro fungování té ikony potřeba.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V RSS je odstraněn komplet markup, chybí obrázek v komentu Evžena, HTML markup v komentu Slamba je prostě v textu, není to přehledné.

Taky v RSS chybí u příspěvků jméno autora.

Tak to RSS nefunguje dobře, v feedech subsekcí je pouze první příspěvek z vlákna.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máme tady další drobnej tuning B|

1) sdělení (takový to nahoře), k čemu je upc zone, se nově zobrazuje jenom neregistrovanejm návštěvníkům - registrovaný už to snad vědí, když se sem registrovali :D

2) promazali sme starší uživatele, co se tady za celej rok 2017 ani jednou nepřihlásili a zároveň měli 0 příspěvků, takže se uvolnilo cca 1030 uživatelskejch jmen k nový registraci :)

firefox-rss.png

firefox-rss.png

firefox-rss.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a ještě jedna novinka - přibylo další políčko do nastavení služeb, tentokrát pro výpis používanejch zařízení :upclogo: je to textový pole, takže každej si to tam může napsat, jak uzná za vhodný, omezení je na 40 znaků, což je třeba "Modem Technicolor, HD Mediabox, CA modul"

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...