Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Návštěvník carlos74

...a pro méně náročné(třeba pro přechod z Kombi Komfort 120) mají

inet100Mb+Horizon Komfort+HBO za 608Kč(bez zařízení) a přidají k tomu třeba i balíček Koktejl za 69Kč...jen se musíte ozvat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mrož

Ja osobne vaham, ze to cele u UPC po 12 letech zabalim. Cihla je nejhorsi settopbox, co jsem kdy od nich mel. Ted k tomu to zdrazeni. Ted je ta zmena podminek k 15.1.? Da se teda stopro odejit i bez doplaceni vernostniho nekolik mesicu pozpatku? Presel bych asi k Netboxu, pokud se do toho pustim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte si, že to bude lepší s Netboxem? Stačí se podívat na jejich FB stránku a mrknout se na problémy na novém prostředí Kuki-m.

Proč ten stb nevrátíte, nekoupíte CA modul? Vložíte do TV/usb dvb-c tuneru/vlastního STB a máte po starostech.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne vaham, ze to cele u UPC po 12 letech zabalim. Cihla je nejhorsi settopbox, co jsem kdy od nich mel. Ted k tomu to zdrazeni. Ted je ta zmena podminek k 15.1.? Da se teda stopro odejit i bez doplaceni vernostniho nekolik mesicu pozpatku? Presel bych asi k Netboxu, pokud se do toho pustim.

 

Ano, dá se odejít bez pokuty, píší to i ve "zdražovacím" emailu. Koneckonců, je to změna podmínek z jejich strany. se kterou nemusíte souhlasit.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mrož

Naprosto perfektne u nich funguje vraceni poradu 48h pozpatku. To je dalsi z veci, co mi u UPC chybi. Ja se v podstate na vse divam s cca 20 min zpozdenim a posunuju reklamy.

Ve vypovedi mam odkazat na zmenu podminek nebo se vubec neudava duvod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky dnes dostal dopis,kde mi s radostí oznamují,že mi navyšují platby o 51 Kč,snižují rychlost z 240 na 200(přitom slibovali,že to navýšení na 240 je věrností prémie napořád!).

Na stránkách uvadí,že u horizon komfort je v ceně wifi modem a my prime.Já mám však modem,za který platím měsíčně 50 Kč,nemám "cihlu",ale Kaon.Takže k čemu mi my prime bude?? Dále píšou,že pronájem HD Mediabox je v ceně služby,Já zatím platím za starý Handan CV-5000 50 Kč.??? :x

 

Edit:

Tak jsem dnes volal na retenční a dohodl jsem se na platbě 839 Kč,místo 1050 Kč.Je v tom internet 200 Mbit/s,TV Horizon komfort+pronájem modemu Cisco,STB Kaon KCF-B4003HCO a STB HD Mediabox.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že platíme za internet asi nejvíc ze všech... Máme od UPC internet 10 let, za starý chello 30 platíme 569,- + modem, teď nám to zvedají na těch 100 Mbit a cena o 30,-. Volal jsem k nim, že v máme v domě pet3ny.net, který nám jsou schopní zajistit 100 Mbit za 400,- a jako jestli s tim něco teda udělají, jestli můžou nabídnout něco a paní: hm tak si pošlete sem výpověď, na shledanou! tomu řikam marketing!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...