Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Procentuálně ne, já mám 40 a Klasik se sportovním balíčkem (+ pronájem obou škatulí) za 629 Kč a po změně na 100 a Klasik mám platit o 1 Kč víc.

Mám to stejně, (int. 40, tv Klasik, komplet sportovní balíček) jen telefon navíc a bez setoboxu s vlastním CA modulem. A oznámení UPC že po změně na int 100 a TV Horizon budu platit o 1,- Kč víc.Ale pozor , mám velké podezření, že vypadne kompletní sportovní balíček a budu si ho muset přikoupit za 99,- Kč pokud ho budu chtít i nadále. U UPC jsem v podstatě jen kvůli tomu balíčku sport a HD stanice v balíčku. Napsal jsem do UPC přes kontaktní formulář, jestli mi i po změně zůstane ten kompletní sportovní balíček a pouze korunové navýšení ceny. Zatím jen dva emaily, že požadavek řeší. Tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to stejně, (int. 40, tv Klasik, komplet sportovní balíček) jen telefon navíc a bez setoboxu s vlastním CA modulem. A oznámení UPC že po změně na int 100 a TV Horizon budu platit o 1,- Kč víc.Ale pozor , mám velké podezření, že vypadne kompletní sportovní balíček a budu si ho muset přikoupit za 99,- Kč pokud ho budu chtít i nadále. U UPC jsem v podstatě jen kvůli tomu balíčku sport a HD stanice v balíčku. Napsal jsem do UPC přes kontaktní formulář, jestli mi i po změně zůstane ten kompletní sportovní balíček a pouze korunové navýšení ceny. Zatím jen dva emaily, že požadavek řeší. Tak uvidím.

 

U nového klasiku jsou pouze:Nova sport 1, Nova sport 2, Sport 1, Arena Sport 1, Arena Sport 2, Extreme Sports, Golf Channel HD. Chybí tam oba Eurosporty a Sport 2.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký mamlas na infolince mi tvrdil, že mi to sice zdraží, ale za to budu mít o tři sportovní kanály méně, jenže v mailu se psalo, že na programovou nabídku změna nebude mít vliv. Tedy počítám, že do konce úvazku budu na svém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to stejně, (int. 40, tv Klasik, komplet sportovní balíček) jen telefon navíc a bez setoboxu s vlastním CA modulem. A oznámení UPC že po změně na int 100 a TV Horizon budu platit o 1,- Kč víc.Ale pozor , mám velké podezření, že vypadne kompletní sportovní balíček a budu si ho muset přikoupit za 99,- Kč pokud ho budu chtít i nadále. U UPC jsem v podstatě jen kvůli tomu balíčku sport a HD stanice v balíčku. Napsal jsem do UPC přes kontaktní formulář, jestli mi i po změně zůstane ten kompletní sportovní balíček a pouze korunové navýšení ceny. Zatím jen dva emaily, že požadavek řeší. Tak uvidím.

 

U nového klasiku jsou pouze:Nova sport 1, Nova sport 2, Sport 1, Arena Sport 1, Arena Sport 2, Extreme Sports, Golf Channel HD. Chybí tam oba Eurosporty a Sport 2.

 

Obdržel jsem email z UPC, ve kterém jsem ujištěn, že po změně na Fiber Power 100+ mi zůstane stávající DTV včetně plného balíčku Sport. Takže by oba Eurosporty HD a Sport 2 HD měly zůstat i nadále. A potvrzení, že cena kompletní služby (int+DTV+tel) se zvýší o 1 Kč měsíčně. Tak to se mi líbí a věřím, že tomu tak skutečně bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všude tvrdí, že programová nabídka by po zdražení měla zůstat stejná, ale pozor na případné retence, protoze osekali balíčky, které dávají zdarma, na tzv. mini balíčky, takže sice nabidnou klidne dva, ale např. u již zmíněného Sport balíčku chybí Eurosporty a Sport 2 a také HD verze!

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v okolních domech nabízí internet i 2 další provideři, bohužel v mém domě ne, ale to operátor neví.
UPC dobře ví, ve kterých domech je nebo není konkurence a jaká :D

takový věci se měněj ze dne na den, tohle se nedá nijak pohlídat a už vůbec ne v celostátním rozsahu :)

 

jak tak sleduju ty převody služeb i na nějaký neveřejný balíčky a zdražování o pár korun, mám takový podezření, že v upc přešli na novej matroš :? místo aby nabídku zjednodušili a pořádně upgradovali síť, tak vymejšlej blbosti :thumbdown:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tinny
Procentuálně ne, já mám 40 a Klasik se sportovním balíčkem (+ pronájem obou škatulí) za 629 Kč a po změně na 100 a Klasik mám platit o 1 Kč víc.

Mám to stejně, (int. 40, tv Klasik, komplet sportovní balíček) jen telefon navíc a bez setoboxu s vlastním CA modulem. A oznámení UPC že po změně na int 100 a TV Horizon budu platit o 1,- Kč víc.Ale pozor , mám velké podezření, že vypadne kompletní sportovní balíček a budu si ho muset přikoupit za 99,- Kč pokud ho budu chtít i nadále. U UPC jsem v podstatě jen kvůli tomu balíčku sport a HD stanice v balíčku. Napsal jsem do UPC přes kontaktní formulář, jestli mi i po změně zůstane ten kompletní sportovní balíček a pouze korunové navýšení ceny. Zatím jen dva emaily, že požadavek řeší. Tak uvidím.

 

 

Me odpovedeli,ze mi zustane plny sportovni balicek. Chtel jsem po nich i druhy,kdyz ho nabizi novym zakaznikum,ale odpoved byla,ze jsou dva,protoze jsou mini,a ja tim padem s plnym sportovnim nemam narok. Ale to mi vubec neva,jen jsem to zkusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tarif komfort 120+ za 709kč bez zařizení(věrnostní sleva).Po navyšení rychlosti mi přišlo navýšení o 51kč-celkem tedy na760kč.Podle nového cenového tarifu platnosti od 15.1.2016 má tato služba stát 719kč,kč.Kde se načatlo UPC 42kč?Je to normální?? :scratch::scratch::scratch:

 

Balíček Internet 200+ s Horizon Komfort+ včetně služby My Prime a Horizon Go 719kč s věrnostní slevou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...