Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Návštěvník kolda5

No mě "potěšili" velmi moc..Prý zvednutí o pár korun..

 

Mě to zvedli o 91 KČ !! Takže mají smolíka a vypovídám..

 

Platím dosud za 120 Mbit + kombi komfort 599 Kč (mám svůj vlastní CA modul, modem v pronájmu) a chtějí mi to předělat na Balíček Internet 200+ s Horizon Komfort+.

Kdyby mi to zvedli max. na 630 Kč, tak ještě OK,ale 690 Kč vážně platit nemíním..

 

Zajímalo by mě podle jakého "klíče" přidělují zvýšení..

 

Předpokládám, že to můžu bez sankcí vypovědět, tzn. nebudou mi doúčtovávat tu vyšší cenu (mám to věrnostní zvýhodnění, či jak tomu nadávají)..

 

Je to vážně hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...ježiši tady to jsou samý nářky.

Vyplňte si kontaktní formulář,oni se vám sami ozvou a pak si můžete dojednat služby přes retenční oddělení.

Taky mě to chtěli zdražit a ve finále mám lepší služby za míň peněz.

Stačí se jen ozvat,jste snad dospělí,tak nefňukejte jak malí smradi a něco pro to udělejte...vyplatí se to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Mám 40 Mbit, teď chtějí přehodit na 200+ za 460,-. Kolik platíte Vy? :)

 

Taky máme 40 Mb a chtějí dát rovnou 200+ a cena navýšena o 36,- na celkových 470,- včetně modemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Casio74
Mám 40 Mbit, teď chtějí přehodit na 200+ za 460,-. Kolik platíte Vy? :)

 

Taky máme 40 Mb a chtějí dát rovnou 200+ a cena navýšena o 36,- na celkových 470,- včetně modemu

 

Modem odkoupený nebo v pronájmu? (pokud pronájem kolik měsíčně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Mám 40 Mbit, teď chtějí přehodit na 200+ za 460,-. Kolik platíte Vy? :)

 

Taky máme 40 Mb a chtějí dát rovnou 200+ a cena navýšena o 36,- na celkových 470,- včetně modemu

 

Modem odkoupený nebo v pronájmu? (pokud pronájem kolik měsíčně).

 

Nějak fakt nevím, jestli mám volat retenční, myslím, že cena 470,- včetně modemu je slušná, když normálně stojí 600,- u tebe dokonce ještě o 10,- Kč méně. Někde jsem tady četl, že si někdo zažádal dát jen 100+ místo 200+ a cena byla jen o 18,- menší, tedy přesně polovina toho navýšení. Takže mít stovku navíc za 18,- Kš asi není špatné i když vím, že pro normálního smrtelníka, který jen serfuje a občas kouká na nějaké video je i ta stovka k ničemu. Moje nynější 40 bohatě stačí. Bohužel UPC jde cestou neustálelo navyšování rychlosti, ačkoliv pro naprostou většinu jsou tyto rychlosti prakticky nevyužitelné a tím stále navyšujou cenu.

 

Jinak jsem psal již v první reakci, že je to včetně pronájmu modemu, pokud bych měl modem svůj, tak by šla cena ještě o 70,- níže, kterou si účtuje UPC za pronájem modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...