Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Na mě to dělá dojem, že to přehazují tak, aby každému trochu zvedli platbu, jinou logiku v tom nevidím.

To sem zvědavej, co přehodí mě, když mám pouze a jenom jednu službu. :D Copak na mě vymyslí

Písmo do schránky sem také dostal, ale to je "všeříkající" a zároveň "nicneříkající" text. To jsme dostali asi všichni

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My si s zenou vyjednali slevu na Fiber 40/4+pronajem za 382kc. Ted prevod na 100+ a navyseni o 18kc. Nas financni strop je 400kc, takze jeste v pohode. Vernostni konci az za rok. Takze to tolik nehrotim. Jen me sere pristup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Altex

Fiber 60 (60Mbit) za 650 mi chtějí zvednout na 200 s příplatkem 81 kč. Mi přijde že to navyšování cen snad berou procentuelně z toho co tady čtu :D

To je dobrá vyjebávka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Procentuálně ne, já mám 40 a Klasik se sportovním balíčkem (+ pronájem obou škatulí) za 629 Kč a po změně na 100 a Klasik mám platit o 1 Kč víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes telefonát z UPC, paní operátorka docela příjemná :) Napsal jsem jim přes formulář, proč mi jako nenabídli 100M místo těch 200M, že ho nevyužiji. Paní na telefonu se prakticky jen zeptala jestli to myslím vážně:-D že ona cenu pro mě nedokáže vypočítat, jelikož mám individuální slevu a že to předá dál.

 

Jdu si přečíst VOP z doby, kdy jsem uzavíral smlouvu, jestli vůbec mají právo mi měnit svévolně tarify, jak se jim zlíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník diki

Zdravím, mám od upc pouze internet fiber power 40+ za 349 s pronajatým wifi modemem. v my upc mám napsané převedení na 100+a zvýšení o 51 kč na rovných 400.- zítra budu volat do upc,jelikož tuhle rychlost nevyužiji a peníze navíc zbytečně dávat nechci (někdo si řekne těch pár korun, ale jde o princip že tohle nepotřebuji). Vyjednávací pozici budu mít snad dobrou,jelikož v okolních domech nabízí internet i 2 další provideři, bohužel v mém domě ne, ale to operátor neví. o retenční nabídce budu informovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...