Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Návštěvník P_V

Omluvte naivní dotaz... Jak funguje to věrnostní období podle ceníku? Na jednu stranu se tvrdí, že nárok na slevu vzniká po 12 měsících užívání služeb. S tím, že slevu poskytnou už o začátku, ale když zákazník vypoví před uplynutím 12 měsíců, musí slevu doplatit. Ale o kus dál se píše že v následujícím období to bude "za stejných podmínek". To znamená opět restart hrozby doplatku na dalších 12 měsíců? Což by ale bylo v rozporu s předchozím tvrzením, že zákazník po 12 měsících užívání služeb má nárok na slevu, protože najednou by ho už zase neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem z toho jelen. Mám internet 10M a platím 285,- Kaček.

23.11.2015 - 22.12.2015 UPC INTERNET 10M 1 235,54 Kč 21 % 49,46 Kč 285,00 Kč

A v Moje UPC jsem objevil toto:

Rádi bychom Vás tedy informovali, že k 23.1.2016 převedeme Vaši stávající službu na Internet 10. Tato změna nebude mít dopad na nastavení Vaší služby.

Z důvodu změny služby bude Vaše měsíční vyúčtování navýšeno o 54 Kč. Vaši původní službu nebude z důvodu ukončení jejího poskytování možné od 23.1.2016 nadále využívat. :lol::lol::lol:

Jelen jsem z toho proto, že: budu platit 339,- (modem mám vlastní). Jak přišli na tuto částku, když v ceníku od 15.1.2016 je normální cena 429,- a věrnostní 229,-

Takže změna sice nebude mít dopad na nastavení mé služby, ale na obsah peněženky ano. Je to vlastně obyčejné zdražení o téměř 20%. :scratch::scratch::scratch:

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

retron: Ne - mám "férovej" tarif Internetová služba FIBER POWER 10M, ještě minulý rok byla v ceníku pro stávající zákazníky. Už jsem to řešil přes FB - prý předali kolegům k vyřízení a zavolají mi. O těch 54 kaček celkem nejde, ale z principu to zavání prasárnou.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě. Fór je v tom, že mám historický tarif Fiber power10M a platím bez modemu 285,- a budu mít furt 10M jenže (jak píšou) o 54,- dražší. A to mi hlava nebere. Naštěstí nám do baráku zavedli Netbox, kde stojí 50M (25/25 nebo 40/10) 350,- Kč, tak aspoň můžu něčím argumentovat při vyjednávání.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tinny

Dobrý den,

 

také mám přejít od nového roku z FIBER 40+, Klasik + ze sportovním balíčkem doteď za 499 kc na Balíček Internet 100+ s Horizon Klasik+ ze zdražením o 50 kč.

To by mi ani,tak nevadilo,spíše mi jde o ten sportovní balíček..jestli mi zůstane. Oni totiž nabízejí novým zákazníků dokonce dva balíčky k tomuto tarifu...ale..ale průser je,že už to nejsou klasické,jako mám já..ale jakési mini balíčky,a třeba u sportu,tam neni Sport 2 a Eurosporty. Takže jestli mi aktivují místo klasického,jakýsi ten jejich Sport mini,tak si stejně budu muset pokud budu chtít všechny sportovní kanály,jako doteď aktivovat ten za 99,a zdražení by už bylo 150 kč,což...

Nemáte info,jestli to teda zůstane u klasického a nebo to přepojí do balíčku Sport mini,což by mě celkem naštvalo.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upccruiser

Nakonec se stacilo ozvat pres kontaktni formular na UPC a misto Fiber 40+ a pronajem modemu za 537kc mi bylo nabidnuto Fiber 100+ a digi mini za 479kc. Takze jsem spokojen. Staci se ozvat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KarelBrno

upccruiser: měl jsi na ně víc přitlačit :) Já mám Fiber 40+pronájem modemu+digi mini (ale teda tu mají všichni) za 329,- A nově budu mít totéž, akorát Fiber 100, za 380,-

Jako i tak se mi to nelíbí, 40/4 mi stačilo až až, takže proč platit víc za něco co mi bude úplně k ničemu...ale zase jít zpět na 10Mbit se mi nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...