Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

K 15.1.2016 převedeme Vaši stávající službu na megarychlý Balíček Internet 100+ s Horizon Klasik+ , který Vám přinese:

 

Rychlost stahování až: 100 Mbit/s

Rychlost odesílání až: 10 Mbit/s

Wi-Free: bezdrátová síť zdarma s více než 200 000 hotspoty po celé ČR!

Bez čekání načtete i webové stránky, na kterých je čím dál více dat

Bez sekání přehrajete i online filmy v HD

Bez nesnází odešlete i stáhnete velké přílohy e-mailů

 

S rychlejším internetem od UPC to rozjedete skutečně naplno!

 

Tato změna nebude mít vliv na programovou nabídku Vaší digitální televize.

 

Nemusíte se o nic starat, Balíček Internet 100+ s Horizon Klasik+ Vám automaticky aktivujeme.

 

Z důvodu změny služby bude Vaše měsíční vyúčtování navýšeno o 81 Kč.

 

Vaši původní službu nebude z důvodu ukončení jejího poskytování možné od 15.1.2016 nadále využívat.

 

Koukám, že UPC opět zkouší, co si zákazníci nechají líbit. 40+ není žádný historický tarif, aby nemohli dodržet věrnostní období (ještě skoro rok).

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to stejné jako retron a taky mám věrnostní období skoro ještě rok. Když je psáno, že změna nebude mít vliv na programy, tak doufám, že mně zůstane celý balíček Relax, ne pouze Relax mini, který dávají teď.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone Station, 2x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky přišel email s novými obchodními podmínkami ale při výpočtu zdražení vůbec nezohlednili zařízení které mám odkoupeno v osobním vlastnictví. Rovnou hodili rozdíl mezi novým tarifem a současnou platbou. Pro mě to znamená že si necham služby snížit. Víc už platit nebudu,

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to také přislo, ale když na to koukám, tak když přejdu na jiný balíček z ceníku (se zachováním stávající programové nabídky a zlepšení internetu na 100), tak oproti stávající ceně co platím ušetřím 32,- Kč, zatímco v mailu mi "nabízejí" zdražení o 77,- Kč. Takže asi je jasné, co jim napíšu...

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...absolutně nechápu proč mě převádí na Balíček Internet 240+ s Horizon Komfort+ když mám modem Cisco EPC 3925

...nebo on tuto rychlost zvládne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě chtějí rovnou převést na vyšší balíček a cenu navýšit o 51 Kč. Když zůstanu na stejném balíčku a podaří se mi uhadat odečet za modem v osobním vlastnictví, tak bych na tom ještě vydělal. Ale tuším že se budou kroutit že to nejde atd. To jsou potom hovory H.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám 120Mbit + komfort s tím že mám odkoupený modem i CA a chcou mě převést na 240+/20 (to už ni nemají, na webu píšou 200+) s horizont komfort+ a ze 709 zdraží na 760Kč. Ale podle webu je v tom další pronájem mediaboxu což nechcu tak nevím co teď s tím?

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, díky, už se mi to povedlo dohledat v tom ceníku co má platit od příštího roku, takže tam určitě zavolám. Akorát pokud si nevemu ten jejich přijímač, tak se k tomu myprime nedostanu, ale to nevidím jako problém. Na to retenční se můžu nechat přepojit pokud se teda se mnou bavit budou, ale nečekám že bych se dostal k nějaké lepší ceně než těch 719.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě je to možné dostat se na lepší cenu než na 719 Kč. Když nabízí Komplet + 200Mbits za 808 Kč bez zařízení viz. http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=7&t=5106&p=94395#p94395

Do MyPrime se můžete dostat i přes https://www.horizon.tv/cs_cz/

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...