Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tommu
Tak jsem jim taky napsal. Jsem zvědav co odpoví.

Mám v současnosti balíček KOMBI KOMFORT 120+, za kterou platím věrnostní cenu 711Kč měsíčně.

...

V novém je Balíček Internet 100+ s Horizon Komfort+ včetně služby My Prime a Horizon Go za věrnostní cenu 659Kč měsíčně.

Tedy budu rád platit o 52Kč měsíčně méně, za lepší služby, než platit o 51Kč více pouze za navýšení rychlosti internetu, které nepotřebuji.

Teď mi volali z UPC a souhlasili s tím, že přejdu na Balíček Internet 100+ s Horizon Komfort+ včetně služby My Prime a Horizon Go za věrnostní cenu 659Kč měsíčně.

Ušetřil jsem tedy proti tarifu, který mám teď 52Kč za cenu "pomalejšího internetu" o těch 20Mb/s :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tommu

No to ale nemáš standardní nabídku z ceníku. Já bohužel jo, tak jsem rád i za to, že mě nedonutili si navýšit rychlost a platit víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dobrý den.

 

Momentálně platím 779 za KOMBI KOMFORT 120+ (mám pronájem toho modemu). Je to již včetně věrnostní slevy. Na email mi napsali, že to tedy budou měnit na Balíček Internet 240+ s Horizon Komfort+ a to mě bude stát + 51 Kč

Tedy zvedl se mi internet ze 120 na 240. TV je stejná.

 

Podle ceníku zde:http://www.upc.cz/pdf/Cenik_od_20160115.pdf taková služba není. Asi to bude Balíček Internet 200+ s Horizon Komfort+ včetně služby My Prime a Horizon Go za 719 s věrnostní slevou.

 

Moje dotazy:

Dostanu 240 když píší v emailu 240? Nic jiného mi nenapsali. Bude těch 240 na pořád?

Jestli to bude balíček s 200, tak na kolik se vám podařilo srazit cenu? Nejsem žádný arab abych se dohadoval hodinu a ani to nemám rád ale u UPC jsem již řadu let a celou dobu se měl vždy nejlépe nový zákazník který využil akce. Tedy poté sice udělali tu věrnostní slevu ale stejně. Akce jsou lepší.

 

No, prostě těch 719 +51 + pronájem modemu je již na mě dost a protože zrovna koukám na pár programů které jsou v komfortu, tak nejde běžně změnit balík. Protože v klasiku to není. Rád bych si to nějak upravil, když přišla zrovna tahle možnost.

Tedy jaké mám možnosti a jak to provedu? Stačí napsat formulář? Ideálně bych chtěl slevu. Kdyby nic, tak slabší internet + ty programy na které čumím z komfortu dát do klasiku. Jsou to asi 4 programy. Předpokládám, že argument o tom, že jsem roky nestačí...

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Do toho na jejich webu píší cenu za Internet 200+ s Horizon Komfort+ 859 Kč ale v ceníku je cena 1019kč pro nové zákazníky. tak jak to je?

Těch 859 je nějaká sleva za kombinace služeb. To je tedy asi napořád.

 

Proč to nemám Já? Mám slevu sice věrností, která bude na novém tarifu 300 kč ale nováček má slevu 239kč. Neměl bych snad mít + slevu za kombinaci jak to tam píší?

 

Děkuji. Aby se v tom prase vyznalo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Neplést si služby s + a bez +. Služby s + jsou věrnostní = upsání na 2 roky.

Takže ty ceny co vidíte.

1019 je nevěrnostní cena bez zařízení (1159 se zařízením)

719 je věrnostní cena bez zařízení (859 se zařízením jak je uvedeno na webu) = uvedená věrnostní sleva 300.

Toto jsou už ceny se slevnou za kombinaci služeb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...