Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Nový modem aktuálně stojí 2020Kč a pronájem 70Kč/měsíčně. Zakoupit modem se Vám tedy vyplatí, když u UPC plánujete zůstat déle jak 29 měsíců. Od 30. měsíce "vyděláváte". Navíc se odkoupený modem dá kdykoliv přeprodat.

 

Zas tak často se parametry sítě nemění. Možná bych aktuálně počkal, zda nebudou prodávat modemy značky Compal, pokud nyní či v budoucnu využijete jak 5GHz tak i 2,4GHz WiFi a standard IEEE 802.11ac. Nebo pokud plánujete využívat rychlost 300Mb/s a vyšší.

 

Dle mého ty modemy ani nejsou nijak extra poruchové, ale stále je to jen elektronika. Aktuálně se prodávají modemy značky Technicolor a někdo tu na fóru psal, že se díval dovnitř a že je z kvalitních dílů.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě se zeptám, vyplatí se koupit si svůj internetový modem nebo se to pořád mění, updaty sítě, apod? abych si nekoupil za 2 tis modem a oni pak neupravili parametry sítě a modem by byl na nic, díky

 

svůj modem si nekoupíš. Dovezou ti nový a "svůj" vrátíš.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě se zeptám, vyplatí se koupit si svůj internetový modem nebo se to pořád mění, updaty sítě, apod? abych si nekoupil za 2 tis modem a oni pak neupravili parametry sítě a modem by byl na nic, díky

 

svůj modem si nekoupíš. Dovezou ti nový a "svůj" vrátíš.

Dá se koupit i z druhé ruky, jen je třeba si ověřit, že se jedná o odprodané zařízení.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Zdravím,

 

v prosinci mi přišel mail ohledně nových VOP platných od 15.1. a zároveň zdražení služby od 1.2.

Chápu správně, že mohu podat výpověď bez sankcí jednak do 15.1. kvůli změně VOP a potom ještě do 31.1. kvůli navýšení ceny?

Obojí bez výpovědní lhůty k aktuálnímu datu?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neradi bychom se s Vámi rozloučili, máte však ze zákona právo ke dni 1.2.2016 (nabytí účinnosti změny) naše služby bez sankce ukončit. Pokud se takto rozhodnete, písemně nás prosím informujte co nejdříve (nejpozději však do 1.2.2016 ), abychom byli schopni Vaši žádost včas technicky zpracovat.

 

Já to chápu tak jak mně napsali, že bych měl napsat co nejdříve, aby se nemohli vymlouvat, že to nedošlo včas. Tedy kdybych se chtěl rozloučit. :salut:

 

Jen pozor na to, že 31.1. je neděle a také na to, že pošta sice doručí do jejich P.O.boxu zpravidla do druhého dne, ale dle zkušeností to trvá minimálně další 3 dny, než se to dostane na patřičný stůl.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

A když pošlu písemnou výpověď a nikdo se mi z retenčního neozve, tak mohu to ještě nějak zvrátit, když bych si to rozmyslel a chtěl s nimi pokračovat i s tím zdražením? Stačí jen pak jim zavolat a říct, že to ruším nebo se musí taky pak písemně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je lepší to řešit přes kontaktní formulář (když se mi do tří dnů neozvali tak přes FB a druhý den volali). Případně vydržet dlouhé čekání u telefonu či skype a chtít rovnou retenční. Písemná výpověď jen v případě, že jsi definitivně rozhodnutý odejít.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB
Jen pozor na to, že 31.1. je neděle a také na to, že pošta sice doručí do jejich P.O.boxu zpravidla do druhého dne, ale dle zkušeností to trvá minimálně další 3 dny, než se to dostane na patřičný stůl.

Pokud vím, tak rozhodné je vždy datum podání, ne?

 

Já už mám každopádně z domluvy s UPC nervy... Chápu, že toho mají hodně, ale... poslal jsem formulář, čekal na odpověď X dní, odpověděli, že zavolají. Po několika dnech volali, nezastihli mě, poslali SMS, ať se ozvu zpět. Psal jsem jim tedy na FB do zpráv, kde zjistili, že už mi volali a zadali požadavek na další zavolání. To opět přišlo až za několik dní (cca 5 - 7), opět jsem to nemohl vzít, opět poslali SMS, ať zavolám.

 

Volal jsem tedy zpět, přes zavádějící automat se někam dostat, to je umění. Voláte ohledně nového ceníku, či co, stiskněte číslo. Stiskneš a dozvíš se pouze to, že by se s tebou neradi rozloučili. Pro zopakování stiskni to, jinak to. K živýmu operátorovi jsem se dostával složitě, nakonec 15 minut čekání.

 

Poté konečně s někým mluvím, bohužel je smlouva psaná na matku, ALE všechny kontaktní údaje jsou na mě (dva emaily a telefon) a dokonce to platím já. OK, pro ověření prosí RČ, nebo alespoň datum narození. Fajn, datum narození. Děkujeme za ověření, bohužel ale s vámi nemůžeme komunikovat, wtf? Tak proč se vůbec ptají na to datum... Prý to dají na další oddělení, které zavolá zpět matce. Říkám, že se ale ZASE dovolají mně, protože s nimi komunikuju jen já. Tak ať dám číslo přímo na matku, OK, dám. Ale k čemu, když ta moc neví, o co kráčí... Takže si to představuju tak, že:

a) zavolají a ona mi telefon stejně předá

b) zavolají, jeden z nás nebude doma a ona jim stejně řekne, ať to řeší se mnou

 

Přitom při komunikaci přes formulář bylo vždy vše OK, psal jsem jim dokonce, ať změní kontaktní mail z mého starého na můj nový (jmeno@prijmeni.cz), ze kterého je jasné, že nejsem moje matka a šlo to. Tak proč teď tak složitě, achjo.

 

Hlavní problém je prostě v tom, že volají s cca týdenním odstupem. Kdyby volali tentýž den, kdy se domluvíme na dořešení telefonicky, tak člověk na to čeká a u toho telefonu je... Ale ne vždy práce či spánek dovolí sedět u telefonu a čekat na UPC. :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

jojo, komunikace s UPC je v tomto otřesná. Nechápu, že takto poměrně velká společnost si nevezme příklad od podobných společností, které toto mají zmáknuté jako třeba banky, operátoři atd. Aby člověk čekal týden na zavolání, pak náhodou nemůže vzít telefon a čeká se další dny. Troufám si říct, že tohle UPC hodně ubírá spoustu klientů, protože v dnešní online době chtějí lidé řešit svůj požadavek nebo problém ihned a ne to řešit týdny. Zvlášť mi to udivuje u UPC, který je mimo jiné poskytovatel internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V UPC rozjeli velkou akci se změnami všech smluv a přerostlo jim to přes hlavu. Já jsem tam tento týden 2x volal kvůli výpadku internetu a hovory trvaly pokaždé 30-45 min. Sice se pořád omlouvali, ale na dotaz, kdo bude ty telefony platit, mi nedokázali odpovědět a na dotaz, proč neodpovídají na email, tak jsem zase slyšel jen omluvy, že toho mají moc. Jsem u nich 15 let, ale takové problémy jsem ještě nezažil.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...