Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tommu
co tady resite zadna vernostni cena není - i když budete u upc 20 roku tak zadnou slevu nedavaji

Věrnostní cena je cena při "věrném" používání jeden rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tommu
Dobrý den.

 

Momentálně platím 779 za KOMBI KOMFORT 120+ (mám pronájem toho modemu). Je to již včetně věrnostní slevy. Na email mi napsali, že to tedy budou měnit na Balíček Internet 240+ s Horizon Komfort+ a to mě bude stát + 51 Kč

...

Tedy jaké mám možnosti a jak to provedu? Stačí napsat formulář? Ideálně bych chtěl slevu. Kdyby nic, tak slabší internet + ty programy na které čumím z komfortu dát do klasiku. Jsou to asi 4 programy. Předpokládám, že argument o tom, že jsem roky nestačí...

Děkuji.

Já mám stejnou službu, tak jsem jim napsal, že místo zdražení o 51Kč a rychlejšího internetu chci balíček Internet 100+ s Horizon Komfort+ za věrnostní cenu 659Kč měsíčně. Takže budu platit o 52Kč méně než platím teď a internet budu mít skoro stejně rychlý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Jaká je nejlevnější cena co se vám podařila vyválčit za net bez smlouvy? Díky
bez smlouvy je to odběr načerno, za ten se platí až případně pokuta, ta ale asi bude dost vysoká, takže se to moc nevyplatí :?

Net bez smlouvy nelze, takže to nebude ani načerno ani na jinou barvu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tedy 240 mit nebudu i když to psali a budu mít 200 + komfort TV za 859 s věrností slevou jak je zde http://www.upc.cz/kombinace-sluzeb/internet-tv/kombi-komfort-200/

 

Věrností sleva je tedy změněná? Předtím to bylo tuším po nějaké době co jsem musel službu používat a poté byla sleva. Dnes se stačí upsat na nějakou dobu a mám to ihned? Když to již ze slevou prezentují na internetu.

 

To je zase to ocenění někoho kdo tam je roky :evil: Když i nováček to má stejně ihned.

Tedy mohu si to maximálně snížit na nějaké minimum a hledat jiného providera anebo se nějak handrkovat a získat třeba bombu jako je sleva 15 Kč :D

To snad není možný.....

 

Tedy když si dám žádost o snížení služby, tak budou volat? Nebo lze tam zavolat rovnou a řešit nějakou výhodu pro ten tarif 200 / 240 + tv?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...