Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia
To jste nám toho řekl podstatě dost. A neumím si vybrat a věšteckou kouli nemam. Cisco, Technicolor, HD DVR Mediabox ?

 

A není to jedno, Cisco, Technicolor nebo HD DVR Mediabox umí podporovat rychlost 100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludekfilm
A tu informaci jste dostal od UPC a nebo se řídíte informací, kterou uveřejnil někdo jiný? Dělají ty změny ve vlnách, dny se tedy mohou lišit. Překontroloval bych tedy nejdříve, zda se Vás týkal datum 15.1. 2016

Jaké máte zůčtovací období na faktuře? Od 1. nebo od 15. či od 23.?

 

Info přišlo už v prosinci od UPC Emailem (s uvedenou aktivací k 23.1) a sdělení o změně bylo také v Moje UPC a tam jsem také včera zjistil, že už mám ty služby s vyšší rychlostí (a taky už chodí). Jinak fakturaci mám k 23.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mikis

Chtěl bych se zeptat někoho kdo do toho vidí víc než já jako běžný zákazník. Od oznámení zvýšení ceny proběhly z mé strany už čtyři telefonáty na zákaznickou linku a jeden vyplněný kontaktní formulář s výsledkem že jsem jsi domluvil přechod na tarif jako nový zákazník který jsem ochoten platit s tím že mě má kontaktovat jiné oddělení které se mnou domluví příjezd technika kvůli výměně set-top boxu. Pochopitelně se nikdo neozval a na můj poslední telefonát ze včera jsem dostal odpověď že teď mají uzamčený systém a nemůžou provést domluvenou změnu ale po 25.1 se mi někdo určitě ozve. od 23.1 začne v mém případě platit ten zvýšený tarif který mi nabídli v rámci rušení "straších tarifů". Chci se jen zeptat zda je to možné že ta změna teď provést nejde nebo tam mám opět volat a trvat na svém. Dost mě mrzí přístup UPC k stávajícím dlouholetým zákazníkům!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...