Přejít na obsah

TV služba MINI. (15 programů)


Návštěvník Athlon

Doporučené příspěvky

Návštěvník Athlon

technik: děkuji za odpověď.

1. Tak mám sice T2 televizi, ale UPC pouští jen T1 vysílání. To je dobře, že nemusím ještě řešit T2. Jen přehodím 1 týdně na DVB-C, abych se podíval na JHTV atd.

2. vím, art je v -T SD a v -C HD. A ta změna 1. dubna v kabelovce nebude (krimi místo artu)

3. to je dobře, že bude i SD verze. Z článku na http://www.rozhlas.cz/ jsem myslel, že bude jen HD verze a nebudu ho mít. Tak 28.3.2018, už se těším.

P.S. Opravdu nejde dát programy z DVB-C a T do jednoho seznamu v TV? Mám tv Philips 24PFS5231

DVB-C mi chybí Max Sd, seznam tv, POLAR, západočeská tv

DVB-T mi chybí JHTV, Jihočeská tv, čt24 HD, art HD

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

34 minutes ago, Athlon napsal:

technik: děkuji za odpověď.

1. Tak mám sice T2 televizi, ale UPC pouští jen T1 vysílání. To je dobře, že nemusím ještě řešit T2. Jen přehodím 1 týdně na DVB-C, abych se podíval na JHTV atd.

2. vím, art je v -T SD a v -C HD. A ta změna 1. dubna v kabelovce nebude (krimi místo artu)

3. to je dobře, že bude i SD verze. Z článku na http://www.rozhlas.cz/ jsem myslel, že bude jen HD verze a nebudu ho mít. Tak 28.3.2018, už se těším.

P.S. Opravdu nejde dát programy z DVB-C a T do jednoho seznamu v TV? Mám tv Philips 24PFS5231

DVB-C mi chybí Max Sd, seznam tv, POLAR, západočeská tv

DVB-T mi chybí JHTV, Jihočeská tv, čt24 HD, art HD

 

co tahle si vzít nabídku Klasik + internet a máš pokoj  .Máš tam 26 HD programu.

Cenik.pdf

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Mám nabídku internet 100+ tv start, byla na 2 roky, v lednu se obnovila na další rok. Je za 430 Kč. (TV START 40 TV programů (4 HD))

Kdyby to šlo změnit v průběhu, tak bych vzal KLASIK K INTERNETU vč. Horizon Go Více než 60 TV programů (26 HD) a 1 balíček programů mini EBT* 280Kč a iternet 50+, vešel bych se do 500 Kč měsíčně? asi ne.

I když: Při snížení služby ze stávající služby Internet 150(+)/ 300(+)/ 500(+) na službu internet 50(+) u stávajícího klienta bude naúčtován jednorázový snižovací poplatek ve výši 490 Kč.

Možná by se to dalo nějak usmlouvat, ale JHTV archiv jsem našel na Youtubu a Prima family vysílá jen staré pořady z archivu. Takže DVB-C oželím.

Nebudu nic měnit, SD programy mi nevadí a technik psal, že primu krimi přidají v SD. Takže ani tu anténu kupovat nemusím.

Nechám si nastavenou DVB-T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně pozor na toto:
 

Citovat

V průběhu věrnostního období můžete přejít na vyšší nabídku v rámci věrnostního portfolia, věrnostní období poběží bez přerušení. Přechod na nižší nabídku v rámci věrnostního portfolia přeruší běh věrnostního období a my Vám vystavíme opravné vyúčtování ceny.

Nevadí, že u všech nabídek je věrnostní sleva stejná (200Kč). Takže nově bude opět 200Kč.

  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Minulý týden došlo v Brně ke změně vysílacích kmitočtů u analogového vysílání, pokud tedy  ještě sledujete  na starším televizoru analogové kanály  a nyní vám televize zrní, musíte si přeladit, vysílá se ještě stále 11 kanálů.

_20180611_203528.JPG

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...