Přejít na obsah

UPC od zaří navyšuje rychlosti internetu, ale ne všem


mrzic

Doporučené příspěvky

Kterou blbost máš na mysli ? Že za změnu tarifu zaplatíš, to mám na vlastní kůži vyzkoušené. A že novým zákazníkům zvýší rychlost ze 120/12 na 200/20 zadarmo je napsané o pár příspěvků výše a telefonicky potvrzené.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ceníku jsou stejné ceny jako za 120 a 240 - tak co mají zadarmo?

 

Změnu služby. Nejen zvýšení, ale i snížení. Nějak nevidím stejnou cenu u uvedených tarifů, asi koukáme do jiných dokumentů.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kterou blbost máš na mysli ? Že za změnu tarifu zaplatíš, to mám na vlastní kůži vyzkoušené. A že novým zákazníkům zvýší rychlost ze 120/12 na 200/20 zadarmo je napsané o pár příspěvků výše a telefonicky potvrzené.

A jak dlouho to je, co jsi si to na vlastní kůži vyzkoušel? Za změnu tarifu se už několik dlouhých měsíců neplatí. Možná to už bude přes rok.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ceníku jsou stejné ceny jako za 120 a 240 - tak co mají zadarmo?

Výpis z ceníku :

AKTUÁLNÍ NABÍDKA INTERNETOVÝCH TARIFŮ

INTERNET 120+ až 120 000 / 12 000 * 529 Kč

 

BALÍČKY SLUŽEB KABELOVÉ TELEVIZE A INTERNETU S ÚČINNOSTÍ OD 1/9/2015

ZMĚNA PORTFOLIA PRO STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY S INTERNETEM 120(+)/240(+), KTERÝM BYLA ZMĚNA OZNÁMENA PÍSEMNĚ

INTERNET 200+ až 200 000 / 20 000 * 529 Kč

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ceníku jsou stejné ceny jako za 120 a 240 - tak co mají zadarmo?

Výpis z ceníku :

AKTUÁLNÍ NABÍDKA INTERNETOVÝCH TARIFŮ

INTERNET 120+ až 120 000 / 12 000 * 529 Kč

 

BALÍČKY SLUŽEB KABELOVÉ TELEVIZE A INTERNETU S ÚČINNOSTÍ OD 1/9/2015

ZMĚNA PORTFOLIA PRO STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY S INTERNETEM 120(+)/240(+), KTERÝM BYLA ZMĚNA OZNÁMENA PÍSEMNĚ

INTERNET 200+ až 200 000 / 20 000 * 529 Kč

 

Aha, poslední stránku jsem nějak přehlédl :) Každopádně z ceníku vyplývá zatím jen to, že si nový tarif 200 atd. nemůže zatím nikdo objednat, pouze ho dostanou ti, kterým UPC napíše. Logicky očekávám, že ceny nových tarifů budou v ceníku platném od 1.9.

 

Měnil jsem tarif v 12/2014 a ty ?

No vidíš to a od 1.1. 2015 se ten poplatek už neúčtuje :) Viz. ceníky na stránkách UPC. Takže to ještě není rok, ale pár měsíců již ano.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr4422

Taky přispěji, od 2/2014 jsem měl kombi komfort 120 za sníženou cenu (předtím rok za cenikovou) a teď v červenci jsem přecházel na horizon komfort 120. Přechod bez poplatku a ještě jsem si dohodl nižší cenu než v ceníku. Věrnostní období obnoveno od podepsání papíru technikovi. Před pár dny dorazil email o navýšení na 200/20. Takže na dlouholeté zákazníky neprdej, jen se musíte ozvat, že chcete změnu. Jedná ráda - líná huba, holé neštěstí, mě to trvalo na infolince 5 minut a zavolali oni (vyplnil jsem objednávku na webu upc).

 

LG D955

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to dobře chápu, tak sis objednal další službu ( horizon ) a tak se k tobě chovají jako k novému zákazníkovi a ne k dlouholetému. Co se týká komunikace, jen za poslední měsíc jsem s nima komunikoval 3x.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr4422

Jsem stále jejich zákazníkem s původním cislem smlouvy jako pred 3 roky, jen využívám jine služby. Jedine vernostní doba se změnila. Podle mého navyšují rychlost zákazníkům, kteří maji horizon, jelikož ten začali dávat od května. Kdybych byl brán jako nový zákazník, asi bych nedostal slevu na sluzby, novému dají cenu cenikovou.

 

Odesláno z mého GT-P3100 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...