Jump to content

petrmet

User
 • Posts

  177
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by petrmet

 1. Nezklamala jste, jako téměř vždy jste nepochopila. Nejde o přihlašování do Muj Vodafone, ale o to, že ve svém profilu mám červeně napsáno, že nemám ověřenou emailovou adresu, i když ji používám 16 let a chodí mi na ní veškeré vyúčtování, upozornění na odstávky atd. Kupodivu jsem se teď znovu přihlásil do Muj Vodafone a zjistil jsem, že po 5ti měsících se mi podařilo včera v noci ověřit adresu. Takže mohu ostatním doporučit trpělivost a třeba se jim to taky za půl roku podaří .😃
 2. Už nějakou dobu se snažím ověřit svou emailovou adresu v Muj Vodafone. Kliknu na volbu Ověřit, přijde mi email, kliknu na odkaz, poděkuje mi to za ověření. Odhlásím se z Muj Vodafone, znovu se přihlásím. Email je stále Neověřený. Takto to probíhá několik měsíců. Kde je problém ? Děkuji za odpověď.
 3. S výrazem " tyto SMS mají všichni operátoři stejné " nemohu souhlasit. Pokud platím inkasem nebo SIPO, tak mě tyto zprávy k ničemu nejsou a např. od O2 jsem nikdy takové upozornění nedostal.
 4. Taky bych přivítal, kdybych tyto obtěžující SMS mohl vypnout. K tomu, kdo je zákazník, kdo pán a podobně se vyjadřovat nebudu, zbytečně bych provokoval některé uživatele a to nemám zapotřebí, je dost jiných nepříjemností. Z příspěvků lidí od Vodafone je mi smutno.
 5. Moje otázka byla, jaký rozbočovač používáte popř. jaký nedoporučujete.
 6. Překvapuje mě, že nikdo nemá doma dvě televize.
 7. U všech kanálů 1 - 24 je dBmV -2 nebo -1. CH7465VF_downstream_220409.pdf
 8. Multimediální centrum běží O.K., když připojím přímo. Kabel je 1.2 m koaxiál dvakrát stíněný.
 9. Signál je TV Start od UPC/Vodafone.
 10. Ahoj, potřebuji poradit nějaký anténní rozbočovač, se kterým má někdo dobrou zkušenost. Potřebuji rozvětvit TV Start do dvou přijímačů. Koupil jsem EMOS Splitter 2501 https://www.datart.cz/rozbocovac-eu2501-d194-ferit-2504200100.html. Jedna větev je v pohodě, ale na druhé mám multimediální centrum, to má asi citlivý TV tuner. Po připojení rozbočovače nemá signál. Děkuji za radu od někoho, kdo má zkušenosti.
 11. Potvrzuji, EPG funguje. Díky.
 12. Nefunguje mi EPG na programu Nova Lady, kanál 27, 522 MHz. Ostatní programy EPG mají. Má někdo podobnou zkušenost ? Díky.
 13. Díky za odpověď. Zkusil jsem to pochopit, motá se tam WiFree, který už nefunguje. Jediné, co jsem pochopil je, že se tím nemám zabývat.
 14. Přihlásil jsem se přes webové rozhraní ke svému modemu a překvapil mě údaj Maximální počet zařízení : 2 Co tento údaj znamená ? Děkuji za odpovědi.
 15. Rozumím tomu dobře, že technická podpora na lince 241 005 100 nebude fungovat pro klienty převedené do systému Vodafone a je třeba při technických problémech používat téměř nedostupnou linku 800 77 00 77 ? Nebo existuje nějaká dostupná linka přímo na technickou podporu ?
 16. Zajímalo by mě, odkud čerpáš své informace. Jak jsem psal na začátku, v UPC bylo číslo smlouvy stejné jako variabilní symbol, jen ve variabilním symbolu byla na konci ještě jednička. Pokud máš fakturu od UPC a Vodafonu, můžeš si to porovnat.
 17. V SMS při převodu přišlo číslo plátce.
 18. Dnes po spuštění PC jsem neměl přípojení na internet, modem blikal. Čekal jsem asi hodinu, pak mi došla trpělivost a volal jsem na technickou podporu. Tam po mě chtěl automat číslo smlouvy. Hledal jsem na faktuře, zadával číslo plátce, číslo služby, variabilní symbol, specifický symbol, číslo dokladu. Stále mi to odpovídalo, že číslo je špatně. Když jsem byl u UPC, tak číslo smlouvy byl variabilní symbol na faktuře. Kde najdu číslo smlouvy ?
 19. V samoobsluze Muj Vodafone jsem měl taky totální nesmysly. Čekal jsem na faktury, ty byly v pořádku, tak jsem to neřešil . V samoobsluze se to srovnalo za cca 2 měsíce.
 20. Platby SIPO chápu, kdysi jsem vytvářel v jedné bance SW pro SIPO platby. Nechápal jsem částky, které se objevovaly v Můj Vodafone jako dlužná částka, ty vůbec neodpovídaly mému tarifu a podle příspěvků tady na fóru nejsem sám.
 21. Tak musím konstatovat, že dnes konečně po více než dvou měsících od převodu se vše srovnalo, tj. částka ve vyúčtování už souhlasí s mým tarifem a s údaji v samoobsluze Můj Vodafone. Nic nedlužím, ty částky, které se tam objevovaly, mě děsily. Jen splatnost je zpožděná o měsíc po zúčtovacím období, ale to je problém Vodafonu a je to asi způsobeno tím, že platím přes SIPO.
 22. Sice už se tu k této problematice vyjádřilo mnoho uživatelů, ale nedá mi to se taky vyjádřit. Uživatelem SIPO jsem více než 30 let, účet v bance mám taky více než 30 let, platební kartu 27 let a internetové bankovnictví více než 20 let, když většina lidí ani nevěděla, co je internet. SIPO mělo výhodu, že člověk nedostával plno složenek s různými splatnostmi a stačilo jednou měsíčně zaplatit jednu složenku. Nemám zkušenost, jak funguje, pokud má člověk nastaveno několik inkas a přejde k jiné bance, jestli nová banka opravdu rychle a spolehlivě převede všechny inkasa a dá včas informace všem dodavatelům. Moje úplně čerstvá zkušenost je dost smutná. Před měsícem jsem si u plynárny nastavil, že mi mají přeplatek započítat do záloh v dalším období. Před dvěma dny mi přišla složenka, že si mám na poště vyzvednout 240 Kč přeplatek, tak jsem na plynárny volal a dozvěděl jsem se, že ještě můj požadavek nezpracovali a že se to promítne až do vyúčtování za rok ! O pružnosti a spolehlivosti bank ani psát nebudu. Jen poznamenám, že doba, kdy si banky účtovali poplatky za každou odchozí platbu, není moc vzdálená. A mladé lidi by možná překvapilo, kolik lidí funguje tak, že když jim přijde výplata na účet, tak všechny peníze vyberou. Pracoval jsem mnoho let v autorizačním centru platebních karet, tak jsem to měl přímo před sebou.
 23. Já stále naivně doufám, že nežiji v Bangladéši a nemusím prosit a vyhrožovat. Prostě čekám jasné a srozumitelné chování ke klientům.
 24. Já jsem začínal na UPC Fiber Power 10. Pak mi to za pár Kč zvedli na UPC FIBER POWER 30 včetně výměny modemu. Pak Fiber Power 120+ včetně výměny modemu bez změny ceny. Pak Internet 200+ včetně Tv Digi Mini za pár Kč. Pak zvýšenína 300/20 a výměna modemu za zvýšení o 30 Kč. Letos najaře tu byl dealer Vodafone, tak jsem se s ním domlouval na 1 GB, řekl mi , že Compal by to asi nezvládnul, nabídnul mi 500 Mb/s za 500 Kč včetně pronájmu modemu. Řekl mi, ať pošlu žádost emailem na adresu, kterou mi dal. Po 14 dnech mi přišla odpověď: Je mi líto, ale ověřením Vašeho zákaznického účtu jsem zjistila, že bohužel Vám nemohu akci ,,Rychlejší napořád" nabídnout, jelikož nesplňujete podmínky. Podmínkou pro využití akce je, že při změně samostatného pevného internetu na vyšší rychlost, se navýší měsíční poplatek za pevný internet. Prostě jako na trhu v Bangladéši. Žádná pevná pravidla, žádné věrnostní slevy, ceník asi jen cár papíru. O přechodu a registraci do Můj Vodafone píšu jinde, katastrofa. Píšou, že mi budou účtovat více než 2x tolik, než je můj tarif, pak mi pošlou fakturu, že mám přeplatek.
 25. Jde o tu větu, která je vždy uvedena u takových akcí : Stávající zákazník může nabídku využít při změně Pevného internetu na vyšší rychlost, pokud se tím zároveň navýší jeho měsíční cena za Pevný Internet (navýšení měsíční ceny za službu se počítá z ceny bez modemu a po uplatnění všech slev). Prostě stávající (věrní) zákazníci budou jen platit stále víc a žádných výhod se nedočkají. Asi se jich potřebují zbavit. Původní akce na 1 GB byla viz příloha, ale je to pořád dokola. Podmínky nabídky internet s 50% a 30% slevou měsíčně „Promo Rychlejší Napořád“ pro pevný internet na doma - Vodafone.cz.pdf
×
×
 • Create New...