Přejít na obsah

UPC od zaří navyšuje rychlosti internetu, ale ne všem


mrzic

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961
Nemá někdo info kolik bude stát 100 Mbit od září pro nového zákazníka? V ceníku mají totiž jen 200 nebo 300 Mbit.

 

Tak tohle by mě taky zajímalo, ale asi to zatím nikdo neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník veverci69ka

Ja doufam, ze ceny zustanou +- stejne, takze 100 Mbit by melo byt kolem 3 stovek s odkoupenym zarizenim coz je luxus. (v me lokalite samozrejme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natv

Jo. Zase to bude pro nové zákazníky a my, kteří jsme věrnými a dlouholetými zákazníky budeme čekat půl roku, než se dostane i na nás!!! Takhle to bylo při každém navyšování!!! Je to dost "levá", ale je to tak! S tímto mě UPC dost s**e!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Natv: Ne. Jde jen o to pronutit zakaznily prejit na novy tarif. Ja jsem dlouholety zakaznik, ktery v kvetnu presel na novy tarif a od 1.9. mam mit zrychleno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Jo. Zase to bude pro nové zákazníky a my, kteří jsme věrnými a dlouholetými zákazníky budeme čekat půl roku, než se dostane i na nás!!! Takhle to bylo při každém navyšování!!! Je to dost "levá", ale je to tak! S tímto mě UPC dost s**e!!!

Jistě byla doba, kdy jsi i ty byl novej zákazník a dostal slevu, na jakou ti stávající tehdy neměli nárok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Evzen:pochybuji, že věděli o hrychlení... Spíš díky tomu budeš mít od září 300mbit, aspoň bych tipl. 240mbit už nebude ;) bude jen 100,200 a 300mbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja to nijak extra neresim, jen jsem si nahlas povzdychnul...

Ono z 240 na 300 to neni zadna velka pecka, kterou by bylo treba nejak zvlast resit... to tech 120->240 byla jinaci kavicka ;-)

No a nemáte spíše tarif 120M s tím, že těch 240 máte jako bonus na nějaké časové období (viz. druhá strana faktury)? Pak by žádné info nepřišlo a po skončení toho bonusu by se rychlost snížila na 200Mbit.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...