Přejít na obsah

UPC od zaří navyšuje rychlosti internetu, ale ne všem


mrzic

Doporučené příspěvky

Návštěvník warman

UPC jako každá jiná firma dělá záznamy o vaších hovorech. Obvykle samotný člověk na druhé straně dělá nějaký soupis co se řešilo, jak se to řešilo,... A mimo jiné i to, jak jste se choval. Toto je důležité, protože jestli se vy chováte přes telefon jak zmrdi, tak si nemyslete, že se k vám budou chovat kdoví jak slušně. Ono se to projeví třeba tím, že když volám technikovi a přeruší se hovor (zavolají/nezavolají) a tak dále,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je ten, že věrnostní slevy dávají tomu, kdo se upíše na nějakou dobu dopředu bez ohledu na to, jestli je u nich rok nebo 15 let. Zatím jsem neviděl, že by pro stávající zákazníky měli nižší ceny než pro nové, možná se dá něco usmlouvat, když budu vyhrožovat, že přejdu k jinému providerovi. Číslo smlouvy s tím nijak nesouvisí. Jestli ti dali nižší cenu než ceníkovou pro nové klienty, tak seš vyjímka.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr4422

Nemyslím si, že bych jim musel vyhrožovat abych dostal nižší cenu. Prostě jsem se nima bavil otevrene, vysvětlil jsem jim co potřebují a pak jsme se dohodli s nižší cenu jsem vždy dostal po tom co jsem argumentoval tím, že jsem spokojen atd. Nejdříve jsem si dohodl při výměně modemu Cisco za technicolor (Cisco mi piskalo) slevu z 850 na 660kc a teď když jsem si vybral horizon, tak jsem nechtěl platit více. Po pokecu na infolince jsem se dohodl, že ke stávajícímu balíčku dostanu "cihlu" a myprime jen za cenu myprime. Mám tedy horizon komplet 120/12(200/20 od zari). Za nižší než cenikovou.

 

LG D955

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Internet a jeho rychlost3. 8. 2015 16:25

 

Hezký den, navýšení rychlosti se týká nových klientů a dále se týká klientů, kteří využívají nové portfolio od 1. 5. 2015 a rychlosti 120Mb/s a 240Mb/s. Pokud využíváte tarif internetu nabízený před 1. 5. 2015 navýšení se Vás bohužel netýká, nicméně máte možnost přejít na jakýkoliv tarif z nového portfolia a tím se Vás navýšení bude týkat. Od 1. 9. 2015 budeme nabízet tarify 100Mb/s (10), 200Mb/s (20) a 300Mb/s (30). Číslo v závorce je rychlost uploadu. Honza K., UPC Facebook tým

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dostal jsem stejné info, bohužel 40 mbit prý zůstane nezměněné - tam se žádné navýšení rcyhlosti konat nebude (potvrzené jak přes FB, tak přes e-mail kontakt), akorát už nepůjde po 1.9. objednat. Bohužel se nemůžu nikde dozvědět, kolik bude ta 100mbit varianta stát, aktuální nabídka na Internet 40+ je přes dostupnyinternet.cz 349 Kč za měsíc.

Teď babo raď, jestli vyčkat, nebo jestli pořídit těch 40 mbit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně v Moje UPC nabízí toto:

Výhodná nabídka pouze pro Vás - Internet 40+ za 349 Kč měsíčně!

Rychlost internetu až 40/4 Mb/s

Wi-Fi modem v ceně služby

Cena je včetně DPH. Akční nabídka platí pro zákazníky, kteří budou využívat služby minimálně 12 měsíců v rámci věrnostního portfolia.

Cena 349 Kč měsíčně zahrnuje pronájem Wi-Fi modemu. Měsíční cena za Internet 40+ bez pronájmu zařízení je 279 Kč měsíčně.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Trochu nefér politika hýčkat si nový zákaníky a na ty věrný dlabat. Možná je to ale tak že u starých UPC ví že jsou za tu dobu víceméně spokojení a nemají ani možnost přejít ke konkurenci (jinak by to už dávno udělali a byli by kontaktováni retenčním). A nový zákazníky je potřeba ještě nějakou dobu motivovat aby nad neduhy UPC přivřeli oko a nerozmysleli si to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...