Přejít na obsah

Zpomalený upload


Návštěvník ad3san

Doporučené příspěvky

Návštěvník ad3san

Ahoj, máme doma myslím tarif 60MB/s. Před cca asi 3 měsíci měnili modem, jelikož starý se sám odpojoval, restartoval. Už takto trvalo asi měsíc je donutit modem vyměnit a to jsme si museli zapsat přesně časy kdy to vypadlo jinak by to nebylo snad ani do teď. Po výměně modemu byly rychlosti cca DOWN: 40MB a UP: 13MB. Za asi měsíc jsem si při uploadu na

Youtube všiml že je to pomalejší než jindy tak jsem to změřil a download 30MB a upload 1MB tak si řeknu, že asi nějaký problémek někde nebo vir. Tak jsem si nechal na jednom fóru v HiJackThis sekci vyčistit PC a rychlosti stejné. Zkusil jsem na jiném PC a rychlosti skoro shodné jako na mém PC jen upload byl o 0.2 vyšší. Zkoušel jsem připojit notebook přes ethernet a rychlosti to stejné. Modem UBEE ale značení nevím, poměrně nový. Po hovoru s pánem v UPC nám řekl ať si vlastně pořídíme nový tarif. Tak kde může být problém? Jsou v tom UPC padlí na hlavu? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, máme doma myslím tarif 60MB/s.

.....

Po výměně modemu byly rychlosti cca DOWN: 40MB a UP: 13MB. Za asi měsíc jsem si při uploadu na Youtube všiml že je to pomalejší než jindy tak jsem to změřil a download 30MB a upload 1MB tak si řeknu, že asi nějaký problémek někde nebo vir.

 

To ani nevíte který tarif máte?

 

40Mb/s download a 13Mb/s upload neodpovídá žádný tarif, když máte upload až 13Mb/s musí být nějaký 120/12 nebo něco takového, možná Vám UPC předtím špatně nastavil rychlost takže oni to opravili na tu správnou co máte ve smlouvě, jedná se o starý tarif buď 30/1Mb/s nebo 32/1,5Mb/s.

 

UPC už nezvyšuje rychlost automaticky jako před lety (v době kdy byly tarify Easy, Light, Classic, atd.), dneska je třeba uzavřít novou smlouvu.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ad3san

Díky za vysvětlení. Takže asi přece jen bude potřeba nový tarif. Právě jsem myslel že to je chyba u UPC když se tohle dělo, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad první příspěvek. Jestli Vám někde čistili PC jen pomocí HiJackThis, tak vlastně nic neudělali. Už je tomu více let, co HiJackThis rozhodně nestačí. Jestliže máte tarif 60/6, tak by vám to tak mělo běhat (s max. 10% tolerancí). Pokud to tak neběhá, budete muset opět napsat nebo zavolat na UPC. Každopádně ten tarif 60/6 se již neposkytuje a podíval bych se, co teď aktuálně UPC nabízí a co by Vám mohlo vyhovovat.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...