Přejít na obsah

vrátila se nabídka Komplet


Pavel m

Doporučené příspěvky

asi nějaká změna já to dnes 26.11 řešil s UPC a ta cena je bez zařízení .

 

 

cena věrnostního balíčku Kombi Komplet 240+ je za cenu 1149 + pronájem dalšího zařízení (HD USB box) 69,58 Kč měsíčně.

S přáním hezkého dne

 

------------------------------------

operátor Klientského centra UPC

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No jo no, mají v tom nějaký hokej.

Já začátkem listopadu vznesl jen informativní dotaz na v UPC poradně, načež mi sama volala pracovnice Klientského centra a nabídla mi za Kombi Komplet 240+ přímo cenu 1249 Kč. To proto, že mám navíc ještě jeden set-top box.

Proto mě cena 1859 Kč, která se mi najednou v Moje UPC objevila, lehce šokovala. Rozdíl víc jak 600 Kč proti tomu, co mi operátorka nabídla a načem jsme se domluvili mi připadá jako úlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
cena věrnostního balíčku Kombi Komplet 240+ je za cenu 1149 + pronájem dalšího zařízení (HD USB box) 69,58 Kč měsíčně.

S přáním hezkého dne

 

Tak, a teď jde o to, co znamená to "+ pronájem dalšího zařízení".

Já bych si to vykládal tak, že v ceně máš 1 modem a 1 set-top box a až za další zařízení, pokud jej máš nebo žádáš, platíš navíc.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena věrnostního balíčku Kombi Komplet 240+ je za cenu 1149 + pronájem dalšího zařízení (HD USB box) 69,58 Kč měsíčně.

S přáním hezkého dne

 

Tak, a teď jde o to, znamená to "+ pronájem dalšího zařízení".

Já bych si to vykládal tak, že v ceně máš 1 modem a 1 set-top box a až za další zařízení, pokud jej máš nebo žádáš, platíš navíc.

 

 

mám zakoupený dekódovací modul ,a modem . A zapůjčený HD USB BOX. Tak jsem počítal cenu kolem 1080Kč ,když nedají nemám zájem.

 

Ted to dorazil další email od UPC nabízejí úplně něco jiného než jsem se ptal. Zaměnily nabídky já se ptal na Komplet a oni nabízejí Komfort.

 

můžete využít služby ve věrnostním portfoliu Kombi Komfort 240+ za cenu 929,- + pronájem zařízení ( STB za 69,85,-).

Modem a CA Modul máte odkoupen.Informace k věrnostnímu portfoliu naleznete v příloze tohoto emailu.

S přáním hezkého dne

--------------------------------

operátor Klientského centra UPC

 

v příloze je ceník kde cena Komfort 240+ je 859Kč ,hold UPC neví jaký má ceny.

 

 

 

http://www.upc.cz/pdf/Cenik.pdf

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Springpeace

Zdravím,

 

tak to řeším už dva dny s KC, a to s výsledkem, že pokud jim tedy řeknu někoho, kdo onu nabídku má již uzavřenou dle toho krátce vyvěšeného ceníku, tedy za 1149,- Kč včetně pronájmu zařízení, tedy při vlastnictví modulu ještě odečtená sleva, pak jí dají i mě. Jinak mi nabídli 1149,- Kč bez zařízení, kdy bych ještě doplácel za modem, CA modul aktuálně kupuji.

Tedy pokud danou nabídku dle ceníku někdo opravdu má, a je ochoten (mi) dát potřebné údaje k identifikaci nabídky, pak budu velmi rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...