Přejít na obsah

vrátila se nabídka Komplet


Pavel m

Doporučené příspěvky

Od 1.1.2015 dochází k navýšení některých poplatků až o 4,2%. Cena balíčku Kombi Komplet 240+ by poté byla 1198,- Kč měsíčně + pronájem zařízení.

Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že i nadále zůstanete naším spokojeným klientem.

 

S přáním hezkého dne

----------------------------

operátor Klientského centra UPC

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chaos nad chaos,až úsměvné co je upc za společnost..

předchozí příspěvek je-1181kč za celou nabídku komplet240+.

já si nechal aktivovat 11.11.2014 komplet 240+,operátorem zdělena cena 1149 se vším všudy i s pronájmem routeru a cl karty.na mé upc stránce mi svítí aktuálně cena 1733kč za tuto službu.reagoval jsem a napsal na e mail výtku na cenu za službu,večer mi reagoval písemně na email operátor ,že budu měsíčně za službu platit 1265kč.

tak,teď si to zesumírujte,vůbec nevím kolik budu platit a mám ze všeho hodně smíšené pocity.taková velká společnost se chová jako na handlu v istanbulu...

chci mít to co mi řekl při aktivaci operátor,ale při tom to je vše úplně jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já chtěl taky aktivovat tuhle nabídku ,ale zkušeností co mě napsalo pokaždé UPC už nemám zájem!!!!!Jenou mě napsali 1080 Kč a podruhé 1250Kč .Za 1080 Kč bych to bral ale člověk vůbec neví kolik bude platit.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mjarek

Já jsem dostal takovou odpověď: Balíček Kombi Komplet 240+ je za cenu 1149 Kč bez zařízení, v případě že by jste měl nějaká zapůjčená, musely by tyto pronájmy být přičteny. Tím, že již máte zařízení odkoupená, je cena 1149 Kč finální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidíte,potvrzuje to jen to,co jsem avízoval předešle..taky jsem z OV.nechápu,každý operátor střílí od pasu a svým způsobem Vám sdělí nesmysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem objednal Kombi Komplet 240+ za 1 149 Kč vč. WiFi modemu a HD-PVR, tak jak to bylo nabízeno v onom ceníku. Operátor byl v pohodě a na moje naléhaní to 2x ověřoval, tak snad to bude ve vyúčtování pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek

Jj, taky jsem byl na tom podobně, když mi operátor slíbil, že mi zjistí jestli ta cena 1149 Kč je včetně pronájmu zařízení a po jeho ujištění, že ta cena je konečná jsem nakonec po vyúčtování a následném hovoru na KC zjistil, že nikoliv.Hovor byl samozřejmě nahráván, tak doufám, že to ještě nějak usmlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...