Přejít na obsah

vrátila se nabídka Komplet


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Cipísek

Tak teď jsem koukal do sekce Moje UPC a mám tam uvedenou cenu 1632,47 Kč za balíček komplet, a to jsem platil nyní 1305 Kč.Na infolince mě ujišťoval operátor, že tento měsíc budu platit jen cca 1120 Kč. Koukám, že kolem toho začínají být zmatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek

Chtěl jsem jen to co bylo nabízeno v ceníku a platilo to tuším od 2. 11. chytráku, že to nějaká duše vypustila dřív než měla mě zajímat nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek

Tak věc se má tak, že cena 1149 Kč je bez pronájmu zařízení, jelikož mi bylo řečeno že tato cena je včetně pronájmu zařízení budu to řešit dál. V týdnu mě budou opět kontaktovat.A jelikož jsem smlouvu dělal v době kdy těm ceník byl na jejich stránkách a byl mi potvrzen i na KC kde jsou hovory nahrávány tak bych měl mít nárok na to co mi bylo slíbeno. Uvidíme jak to celé dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rovněž mě telefonicky seznámili s jinou cenou (odečetli modem i box), načež jsem vyjádřil souhlas s přechodem na tuto nabídku. Řekl bych, že jde o smlouvu uzavřenou na dálku, kdy jsem byl uveden v omyl.

 

Vážený pane XXX,

 

potvrzujeme Vám, že od 12. 11. 2014 využíváte službu Kombi Komplet za cenu 1149 Kč měsíčně. Tato cena nezahrnuje poplatky za pronájem zařízení.

 

Pokud tedy stejnou službu využívá zákazník, který nemá zařízení zakoupené, hradí navíc poplatky za pronájem.

 

Velice se Vám omlouváme, pokud jste byl mylně informován, že bude celková cena balíčku ponížena o poplatek za pronájem zařízení.

 

Děkujeme za pochopení.

 

S přáním hezkého dne

 

YYY

operátor Klientského centra UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Standa: Myslím, že nemáš pravdu - pokud měli v době uzavření (změny) smlouvy stanovenou nějakou cenu, musí ji dodržet podle znění ceníku. A ve zmíněném ceníku byla cena 1149,- včetně modemu a včetně zařízení PVR nebo HD box. Je to totéž, jako když máš teď smlouvu mini za 650,-, zítra jí zdraží na 900,- a Tobě upraví smlouvu na novou cenu. To je blbost!

 

Tady je ceník, jak byl na UPC:

http://ulozto.cz/xrKGPjnZ/upc-nabidka-komplet-jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...