Přejít na obsah

vrátila se nabídka Komplet


Pavel m

Doporučené příspěvky

Myslím si, že všechny Filmboxy jsou součastí nabídky Komplet. Takže to spíše patři do samostatného vlákna. Jinak jestli řešíš zda si vzít za dohromady 6 Kč nějaké programy na zkoušku. Tak spíše asi ne, co kdyby se ti to nezamlouvalo

 

tak nekvalitní obraz jsem dlouho neviděl Filmbox Family rozmazaný o duchy ,Filmbox Extra zakrnělí jako stará VHS.Jedni co se dá koukat tak Filmbox HD jinak hodně slabý. Proto jsem se ptal na ty Filmboxy,tohle vědět tak jsem je vůbec nebral hold počkám chvílí a asi zruším.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, pokud máš vlastní modem, vlastní sep-top box nebo CA modul sníží se cena o 140 korun.

To jsem si též myslel, ale teď mi došlo vyúčtování a cena 1149 i když mam vlastní modem a set-top box.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

To odpovídá informaci při mojí objednávce - cena 1149,- je pevná včetně wifi modemu a STB, bez ohledu na to, jestli máte svoje zařízení. Pokud tedy máte vlastní STB a modem, stejně budete platit v ceně služby za další, i když si je do pronájmu nevezmete. Z nabízených STB se cena vztahuje na oba, je jedno, který si vyberete - tedy buď HD-PVR nebo HD box.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To odpovídá informaci při mojí objednávce - cena 1149,- je pevná včetně wifi modemu a STB, bez ohledu na to, jestli máte svoje zařízení. Pokud tedy máte vlastní STB a modem, stejně budete platit v ceně služby za další, i když si je do pronájmu nevezmete. Z nabízených STB se cena vztahuje na oba, je jedno, který si vyberete - tedy buď HD-PVR nebo HD box.

Mě zase při objednávce řekli,že cena se snižuje za odkoupený CA Modul.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...