Přejít na obsah

vrátila se nabídka Komplet


Pavel m

Doporučené příspěvky

držme si vzájemně palce,mi to napsali pokaždé jinak.ještě jsem neplatil celý měsíc celistně,ale od 11.11.2014 a vychází mi na faktuře úplně jiná cifra než mi bylo slíbeno.(vynásobit a sečíst si to dokážu sám)...samozřejmě ,že se budu ještě bránit,dnes jsem na klientské centrum psal další email,zatím bez reakce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník robin

Protože mám odkoupené zařízení,tak cena slíbená operátorem 1009kč, ve vyúčtování se objevila cena 1140kč,tak jsem si službu snížil na svou původní a počkám až v tom bude jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena Kombi Komplet 240+ je 1149,00 Kč bez pronájmů zařízení. Můžete si zkoumat co chcete a polemizovat nad čím chcete, ale je to tak prostě.

 

Co vidíte v Moje UPC zatím neřešte. Tato nabídka není veřejná a neměla být v ceníku, proto ji evidentně ani neměli připravenou (nešli některé kanály atd). Maximálně jim můžete napsat, zda by to neopravili.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O té ceně 1149 bez pronájmů zařízení by se dalo polemizovat.V době ceníku,který nechtěně zveřejnily a brzo stáhli je napsáno:

Cena zahrnuje poplatek za poskytnutí wifi modemu a HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon)-balíček kombi komplet 240 a 240+.

Cena zahrnuje poplatek za HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon).-balíček komplet a komplet +.

Žádný jiný ceník,kde by bylo napsaný,že cena je bez zařízení,jsem nenašel.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si myslím,že by to měli sjednotit,musí být přeci jedná pevná částka,úhrada.teď v tom mají slušně napsáno bordel...reakce každého z nás je oprávněná,jsou to každého forssy a informace ze strany nabízetele zkreslené,zavádějící.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysvětlení ceny prémiového projektu Komplet.

Cena balíčku KOMBI KOMPLET 240+ (věrnostní program) je 1149,00 Kč. Tato cena nezahrnuje cenu pronájmu zapůjčeného zařízení.

 

S přáním hezkého dne

-------------------------------

 

operátor Klientského centra UPC

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...