Přejít na obsah

UPC-DVB-T-programy


Návštěvník teleman

Doporučené příspěvky

Návštěvník teleman

Dnes jsem resetoval a znovu ladil kanály na DVB-T set top boxu (MPEG4).

Bohužel se mě z MUXu 3, 4 a 6, nenaladily volně šiřitelné HD programy, vyjma reklamního HD+.

Nestalo se vám něco podobného?

Teď nevím, jestli je něco s tím set top boxem nebo jde o "vylepšení" služeb ze strany UPC. Mám UPC Komfort a tam to doposud bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník teleman
V Brně Žabinách v DVB-T muxy 3,4 a 6 fungují bez problému (i jsem cvičně manuálně přeladil) :salut:

Máš pravdu, skutečně tyto muxy naladit jdou. Vzal jsem jiný set top box ( asi citlivější ) a tam se z nich naladily i všechny HD programy.

Každopádně nám UPC muselo nějak zeslabit signál, protože na ostatních dvou boxech, které ještě máme, HD programy detekovat nejdou, i když dříve bez problému šly. Ještě to na nich zkusím naladit u sousedů a uvidím.

Tato firma mě už přestává bavit. SD programy si mohu klidně chytat vzduchem na pokojovou anténu a zadarmo. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Omluvte mě, že jsem tak smělý, ale pořídil jsem si balík služeb komfort 120 a již asi 2 týdny se brodím mezi tou stovkou kanálů a zvažuju, jak je nejlogičtěji uspořádat. :-D

Podle čeho máte kanály seřazeny, jaký v tom máte systém? Nepodělil by se někdo s nějakým již upraveným exportovaným seznamem z TV? :diky

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko někomu radit,jak si má uspořádat naladěné programy.Někdo si dá na začátek sportovní stanice,někdo filmové někdo dokumenty,někdo má na začátku seřazeny veřejnoprávní stanice,někdo stanice od Novy.Každému to vyhovuje jinak.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluvte mě, že jsem tak smělý, ale pořídil jsem si balík služeb komfort 120 a již asi 2 týdny se brodím mezi tou stovkou kanálů a zvažuju, jak je nejlogičtěji uspořádat. :-D

Podle čeho máte kanály seřazeny, jaký v tom máte systém? Nepodělil by se někdo s nějakým již upraveným exportovaným seznamem z TV? :diky

Děkuji

Také záleží, na jakém zařízení to chcete.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluvte mě, že jsem tak smělý, ale pořídil jsem si balík služeb komfort 120 a již asi 2 týdny se brodím mezi tou stovkou kanálů a zvažuju, jak je nejlogičtěji uspořádat. :-D

Podle čeho máte kanály seřazeny, jaký v tom máte systém? Nepodělil by se někdo s nějakým již upraveným exportovaným seznamem z TV? :diky

Děkuji

A proč je tento dotaz ve vlákně o DVBT

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem mluvil s UPC ,tak pražské DVB-T na 522 bude postupně všude pomalu se zavadí. Zřejmě se to objeví tady na severu asi pátek 12.12. na hlavní stanici v Meziboří je naplánovaná odstávka služeb .

 

 

Nahlášeno od: 12.12.2014 01:00

 

Výpadek služeb Internet a Telefon z důvodu údržby hlavní stanice. Předpokládaná doba výpadku dvě hodiny.

 

Výpadek všech televizních služeb CATV, DVB-C, DVB-T z důvodu údržby hlavní stanice. Předpokládaná doba výpadku dvě hodiny.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...