Přejít na obsah

Horizon GO 3.11.2014


Pavel m

Doporučené příspěvky

Asi ale tuším, proč je Chrome nejčastější. Protože se nezkušenému uživateli nase.e spolu s aktualizací Adobe Flash P. a ještě se nastaví jako výchozí. A zdaleka ne každý se s tím umí vypořádat, tak si na nový browser zvykne a používá ho. Já osobně ho rád nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto v pohodě jede od prvního dne na LG E440 Optimus L4 II (1700 kč) a Prestigio MultiPhone 3404 DUO (2000kč).

Na notebooku s win8 ok, ale na starém počítači s XP ani náhodou, nestíhá Silverlight.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Na 7 rokov starom Asuse F5Z s Vistou ide HBO GO v pohodke,Samsung S3 mini detto.Iny problem.Po bezproblemovom niekolko rocnom pouzivani Chrome sa mi 2 tyzdne dozadu zacala objavovat hlaska "Doplnok (Shockwave Flash) neodpoveda".Nejde youtube a samozrejme dalsie stranky pouzivajuce flash.Skusal som vsetko mozne,nemozne.Ta zufalost a bezmocnost ma zoziera :lol:

 

http://img.janforman.com/MWSnap002s22f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se Vám omluvit, s tím 3. místem máte pravdu,...

Není třeba se omlouvat, spousta lidí si pamatuje, že před časem slyšeli, IE je nejpoužívanější a od té doby se o to nezajímali. Ale web se vyvíjí a mění velmi rychle. Na použití IE8 nebo IE 11 jsem se musel zeptat, protože jste verzi neuvedl a hodně lidí má ještě Windows XP, kde je jen osmička. A ta je opravdu brzdou jakéhokoli rozvoje, naštěstí už to vypadá, ž e během půl roku odumře do zanedbatelných čísel.

Tak to mě překvapuje, Firefox 32+33 má skoro stejné zastoupení jako Chrome? A když se vysčítají všechny verze IE, tak mají taky tolik? Na webu, který spravuji, já je to: Chrome 33%, Firefox 25%, IE 24% (vše komplet vysčítané přes všechny verze).

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník asteri

Mam dotaz, jde nejak vybirat zvukove stopy?

Dale je normalni, ze tam nemam celou mou nabidku programu? Chybi mi treba oba National Geographic kanaly.

Zarizeni iPhone4S s iOS8

 

Jeste se zeptam, jak vam to ostatnim jede. Me se stava ze mi to pravidelne po nejakych par minutach (5-10) napise Sluzba neni k dispozici. video nyni nelze prehrat.241. Je to normalni?

 

Pritom jsem normalne na wifi a pripojeni mam stabilni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš toto: http://www.rankings.cz/ , tak tomu se dá věřit asi stejně, jako všem peoplemetrům u sledovanosti, tj. vůbec.

People metry má pár lidí. Gemius spolupracuje se stránkami s obrovskou návštěvností. A jen málo lidí má zakázaný javascript a cookies. Proto bych tyto výsledky viděl rozhodně jako reprezentativní.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Mam dotaz, jde nejak vybirat zvukove stopy?

Dale je normalni, ze tam nemam celou mou nabidku programu? Chybi mi treba oba National Geographic kanaly.

Zarizeni iPhone4S s iOS8

 

Jeste se zeptam, jak vam to ostatnim jede. Me se stava ze mi to pravidelne po nejakych par minutach (5-10) napise Sluzba neni k dispozici. video nyni nelze prehrat.241. Je to normalni?

 

Pritom jsem normalne na wifi a pripojeni mam stabilni.

Kanaly tam nemas vsechny co v nabidce komplet, jen cca 60. National geographic tam je tusim jen jeden.

Zvukovou stopu si nevyberes a s vypadky ja problem nemm - patrne bude problem nekde na tve strane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Gemius spolupracuje se stránkami s obrovskou návštěvností. ... Proto bych tyto výsledky viděl rozhodně jako reprezentativní.

Tak já mám z vlastní zkušenosti na Gemius svůj názor. Nechci zde používat sprostá slova, takže si ho nechám pro sebe. Před pár lety jsem ho používal a jím zobrazené výsledky byly úplně mimo reality. Při souběhu s Google Analytics se lišil až o řád, přičemž čísla GA korespondovala s logy Apache (očištěnými od většiny robotů) velmi dobře... Nevím, třeba dnes už je to jinak, ale já Gemiu nevěřím ani copyright.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Jestli myslíš toto: http://www.rankings.cz/ , tak tomu se dá věřit asi stejně, jako všem peoplemetrům u sledovanosti, tj. vůbec.

People metry má pár lidí. Gemius spolupracuje se stránkami s obrovskou návštěvností. A jen málo lidí má zakázaný javascript a cookies. Proto bych tyto výsledky viděl rozhodně jako reprezentativní.

Nejde o to s čím kdo spolupracuje, ale jaký výsledky musí být na výstupu. Navíc na webech je vysoký procento robotů všeho druhu, takže i kdyby nakrásně ty výsledky byly pravdivý po stránce měření, tak rozhodně nejsou relevantní co se týká toho, kdo na ně vstupuje a s jakým prohlížečem. Velice dobře je to vidět v takový diskuzi na Novinkách, kde někomu naskakujou hlasy rychlostí, že se to nedá ani stihnout odklikat, takže je celkem jasný, že jde o podvrh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...