Přejít na obsah

Horizon GO 3.11.2014


Pavel m

Doporučené příspěvky

Sem z toho volako zmetený. Na této adrese https://www.horizon.tv/cs_cz/live-channels.html se přihlásím. Vypíšu jméno i heslo takové, jaké mám v "Moje UPC". Kliknu na přihlásit, objeví se uprostřed tabulky, kde mám souhlas / nesouhlas s podmínkami, ovšem ty se musí objevit. Takže mě uprostřed té tabulky běží takový malinký proužeček. A ten běží, a běží, ....... šel jsem si na balkon zapálit cigáro a pokochat se mlhavou přírodou, po asi 5 minutách jsem se vrátil a proužeček běží, a běží ............ a pak mě došli nervy a zrušil jsem to.

Proto před chvílí ta otázka, zda musím mít inet od UPC.

Mám Supreme, takže bych měl spadat do kategorie Komfort i Klasik dohromady.

 

 

to nejsi sám mě to dělá to samý. Windows 8.1.Nabídka KOMFORT 120 +,a HBO .

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám IE_11 a Mozzilu, WIN_7 / 64bit. Na IE_11 to nejde, na Mozzile (warman díky) to šlape. Silverlight používám už řadu let. Takže problém byl v prohlížeči (neměl by správně býti - zase si to někde zjednodušili).

Problém je ovšem v tom, že už si pěkně můžu přepínat mezi kanály, objeví se u toho příslušné info ...... jenom ten obraz, ten obraz. Šedivá plocha není hezkým pořadem :lol:

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a teď je to zatím v pohodě. Silverlight samozřejmě mám a používám ho řadu let, ale byl připraven pro IE_11. Mozille jsem musel sdělit, že by mohla být tak laskavá, a zakomponovat si ho k sobě :D .

Už to šlape.

Mozzila, Silverlight, WIN_7 / 64bit.

Ale nejásám radši předčasně. Tuším, že dopadnu jako s HBO_GO .......

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to šlape i na IE_11. Podmínkou ovšem je, projít si přihlašovacím kolečkem v jiném prohlížeči, než je IE.

Tak, a teď můžou ze všech našich poznatků příslušní technici UPC napsat návod :D a jít si pro prémie :lol: ..... (rádo se stalo :lol: )

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, vse funguje (az na dnesni CS film na PC, kde mi to po poradu (dokument o petiletce pred cvhvili) to spadloí a napsalo to, ze domument nelze prehrat, tak zobrazuji se nekde v info dily a serie kriminalek? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PC v prohlížeči je to naprosto geniální - když si v seznamu najedu na stanici, vyskočí bublina s informacemi o vysílaném pořadu. Když jsem nahoře, třeba u ČT1, a popis je delší, nevejde se bublina pod stanici. Místo toho se zobrazí nahoru, nad stanici. Ale tam není dost místa, takže půl bubliny není vidět! Samozřejmě tím pádem nevidím název pořadu, protože ten je až nahoře.

 

Zobrazení série u seriálu je ještě bombovější - pokud mají info o sérii, vůbec se nevypíše název pořadu, místo něj je vidět jen číslo série!!! Takže na AXN jde právě teď pořad "Série 4" a po něm následuje pořad "Série 3"! Gratuluji! Odpoledne šla na Nově Ordinace, ale bublina tvrdila, že jde Série 9. Což je ještě vtipnější, protože podle normálního programu běžela druhá série.

 

Po zmršení EPG je tohle další schůdek na pyramidě absurdity, na kterou se UPC usilovně šplhá. Jsem zvědavý, co nám "vylepší" příště.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...