Přejít na obsah

Horizon GO 3.11.2014


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Violetka
Díky za odpovědi..zpětně se asi zatím video pouštět nedá, že...ani nahrávat... to ale myslím už O2TV go umí? Ty nové kanály..jeden lepší než druhý :lol::shock::?

 

co máš proti MTV LIVE HD??

 

z hudebních kanálů jsem už vyrostla, ocenila bych spíše Crime and Investigation 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jeste otazka, vse jede OK jak na Samsung Galaxy S3 Neo, tak na PC (27 palců monitor, nic moc obraz, to se dalo ocekavat). Ale ta aplikace Horizon Go, stahl jsem si tu z ulozto a instaloval a sla cesky, ted po preinstalaci jde jen v AJ, kde se da nastavit? Nebo odinstalovat a instalovat znovu? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

když jdu na stránku Horizont GO online na svém počítači zobrazí se mi toto upozoenění : Je vyžadována změna kódu PIN

 

Ve vašem účtu je nyní definován výchozí kód PIN, musíte jej nahradit svým jedinečným čtyřčíselným kódem PIN.

 

Do svého účtu moje upc se normálně dostanu, ale nevím, kde mám hledat ten výchozí PIN ... Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Jen jeste otazka, vse jede OK jak na Samsung Galaxy S3 Neo, tak na PC (27 palců monitor, nic moc obraz, to se dalo ocekavat). Ale ta aplikace Horizon Go, stahl jsem si tu z ulozto a instaloval a sla cesky, ted po preinstalaci jde jen v AJ, kde se da nastavit? Nebo odinstalovat a instalovat znovu? Diky

Zkus se odhlásit a pak dole u loginu zkus změnit správnou zem (patrně něco jako change language či tak něco), mělo to být pak v češtině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Dobrý den,

když jdu na stránku Horizont GO online na svém počítači zobrazí se mi toto upozoenění : Je vyžadována změna kódu PIN

 

Ve vašem účtu je nyní definován výchozí kód PIN, musíte jej nahradit svým jedinečným čtyřčíselným kódem PIN.

 

Do svého účtu moje upc se normálně dostanu, ale nevím, kde mám hledat ten výchozí PIN ... Děkuji.

 

heslo je 0000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...