Přejít na obsah

Horizon GO 3.11.2014


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník honziik

Pro me je uplne pochopitelna 1) Appka je vyvyjena globalne a penetrace WP v Evrope neni tak velka 2) Vyvoj neco stoji a zmena API, ktera ted prichazi s novym WP je dost velky problem, protoze se appka musi znovu prepsat -> duvod k odlozeni vyvoje ci vyckani na stabilni verzi 3) Udrzba neni take zdarma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka207
Pro mě je nepochopitelná absence aplikace pro WP. Ano, jde o menší platformu, ale pořád ji využívá víc lidí, než iOS. Podíl nově prodaných mobilů v Česku je zhruba 75% Android, 14% WP, 7% iOS, 11% zbytek.

 

Na ta cisla jste prisel kde prosim?:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže tohle jsou čísla za 3. kvartál loňského roku, kdy všichni, co chtějí iOS, čekali na iPhone 5S a případně ostatní čekali, až se lidi s novým iPhonem začnou zbavovat starého modelu. Globální čísla všech provozovaných mobilů (resp. platforem, protože iOS a Android nejsou jen telefony na rozdíl od Windows Phone) budou asi zásadně jinde.

 

No a Nokia má sice silnou tradici, ale to už je taky pryč, nyní všechno nové již jen Microsoft Lumia.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se dočtu seznam podporovaných zařízení?

Můj Galaxy SII podporován není :( , ale nikde ani nevyčtu, jaké mobily a tablety podporovány jsou/budou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Galaxy SII to bez problémů jede - zkoušeno dnes ráno (3.11.2014). Mám ovšem v mobilu Cyanogenmod 10.1.3 - čili Android 4.2.2, takže nemůžu tvrdit, že na posledním oficiálním Androidu 4.1.2 to jede. Ovšem dle této stránky http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/tele ... -zarizeni/ by s Galaxy SII neměl být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...