Přejít na obsah

Horizon GO 3.11.2014


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Violetka
Třeba to, že plnohodnotná Horizon platforma nabízí třeba tohle: http://www.upc.ie/horizontv/installatio ... t-top-box/

 

Což by mě zajímalo řádově víc, než nějaké sledování televize na mobilu, protože bych se konečně zbavil té nepoužitelné kupy hnoje od Kaonu.

 

:lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to, že plnohodnotná Horizon platforma nabízí třeba tohle: http://www.upc.ie/horizontv/installatio ... t-top-box/

 

Což by mě zajímalo řádově víc, než nějaké sledování televize na mobilu, protože bych se konečně zbavil té nepoužitelné kupy hnoje od Kaonu.

Kdyby jste četl pořádně, přečetl by jste si, že je to zatím první z Horizon služeb. A z jejího popisu jasně vyplývá, že se jedná pouze o online službu a také by jste se dočetl, že další věci budou následovat později.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že souvisí a samozřejmě se jedná o celou platformu. Ten STB ti nabízí krom jiného přístup do archivu Horizonu, možnost zpětného přehrávání pořadů atd. Jsou to propojené služby, to co zprovozní u nás je podle všeho zatím jenom ta mobilní část.

no jo, ale to sou všechno funkce set-top boxů, to přece nemá nic společnýho s mobilem a tabletem :shock:

[offtopic]a jestli to já dobře chápu, tak kaon tyhle funkce nemá a na to musí bejt ten samsung?[/offtopic]

rozhodně je dobře, že to upc zavedlo, protože i centriáci mají od 1.11. dostupnou tv2go :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

Tak koukám, co vše nabízí třeba polská verze této aplikace, to je docela slušné...

 

https://www.horizon.tv/pl_pl/ogladaj-tv.html

 

Samozřejmě mě už nepřekvapí, že i v Polsku mají kanál C&I (Crime and Investigation), mají ho i na Slovensku (s českou stopou!!!), ale my ne, my si musíme ještě pár let počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dr_x
no jo, ale to sou všechno funkce set-top boxů, to přece nemá nic společnýho s mobilem a tabletem :shock:

[offtopic]a jestli to já dobře chápu, tak kaon tyhle funkce nemá a na to musí bejt ten samsung?[/offtopic]

rozhodně je dobře, že to upc zavedlo, protože i centriáci mají od 1.11. dostupnou tv2go :)

Zjevně nemluvíme stejnou řečí a já to čínsky vysvětlit neumím.

 

 

Kdyby jste četl pořádně, přečetl by jste si, že je to zatím první z Horizon služeb. A z jejího popisu jasně vyplývá, že se jedná pouze o online službu a také by jste se dočetl, že další věci budou následovat později.

Četl jsem pořádně a taky jsem to tak pochopil. Nicméně oficiální vyjádření UPC nikde není, na webu UPC není o Horizonu ani zmínka a na jiných serverech není explicitně vyloučeno, že by třeba i ten STB mohl být. Takže jsem si to chtěl jenom potvrdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Existuje služba Horizon Go, kterou UPC zavádí od 3. listopadu. Dále existuje služba Horizon TV, pro jejíž funkčnost je zapotřebí set-top-box a o jejímž zavedení UPC uvažuje v nejbližší budoucnosti.

Takže rozlišujte ! Video na vyžádání (VoD - Video on Demand) má nabídnout právě až služba Horizon TV, pro kterou UPC settopboxy testuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak,jak pisi nekteri vyse.Sluzba Horizon Go je mi ukradena.Me zajima SETOBOX Horizon TV,kdy konecne bude a konecne nahradi ty priserne vraky Kaony.Na ten Setobox se tesim 3 sluzby v jednom.Tim melo UPC zacit a ne nejakou mobilni platformou :-(

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

No a co by ten stb Horizon měl umět? Vyřešilo by se třeb amoje krkolomné nahrávání v reálném čase na dvd s hdd, protže jinak ty placené kanály z toho set top boxu nevytřískám :evil: Ty Kaony jsou strašný šmejd, mám už asi 4-tý pokaždé repasovaný, pokaždé mi odešel a měla jsem nahrané pořady, o které mi šlo, nové nedávají, jen repasované....restartuje se mi párlrát za den, jen tak, zničehonic...

 

teď jak je ta akce s modemama, tak nemám odvahu jít do změny, ale asi mi nic jiného nezbude, mám modem s wifi...

 

ps: Cena za stb horizon bude určitě ďábelská :lol:

 

ale jo, udělali mi radost, uvidíme, co to bude umět... :thumleft:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka
Existuje služba Horizon Go, kterou UPC zavádí od 3. listopadu. Dále existuje služba Horizon TV, pro jejíž funkčnost je zapotřebí set-top-box a o jejímž zavedení UPC uvažuje v nejbližší budoucnosti.

Takže rozlišujte ! Video na vyžádání (VoD - Video on Demand) má nabídnout právě až služba Horizon TV, pro kterou UPC settopboxy testuje.

 

jakože bych si pustila v pondělí to co mají dávat až ve čtvrtek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...