Přejít na obsah

Horizon GO 3.11.2014


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Violetka

Díky za odpovědi..zpětně se asi zatím video pouštět nedá, že...ani nahrávat... to ale myslím už O2TV go umí? Ty nové kanály..jeden lepší než druhý :lol::shock::?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

není to nějaká úžasná kvalita, ale na mém 12 palcovém ntb to bude celkem v pohodě :-) Jestli mi to pojede i v zahraničí, tak za mě spokojenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka
není to nějaká úžasná kvalita, ale na mém 12 palcovém ntb to bude celkem v pohodě :-) Jestli mi to pojede i v zahraničí, tak za mě spokojenost :)

v zahraničí ti to právě nepojede, už se to tu někde řešilo, nebo jinde, prostě je to tak 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka
Mám bohužel problém s registrací. Respektive prý mi byl na email zaslán aktivační kód. Čekám už 10 minut :(

 

já se chytře registrovala asi ve 3 ráno :D no teď bude zřejmě problém, vyděržaj pijoněr 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám bohužel problém s registrací. Respektive prý mi byl na email zaslán aktivační kód. Čekám už 10 minut :(

 

já se chytře registrovala asi ve 3 ráno :D no teď bude zřejmě problém, vyděržaj pijoněr 8)

 

Jasně, vydržím. Mně jde jen o tom že mam zaplý to okno s registrací. Tak doufám, že když to vypnu a počkám, že pak budu moct jen potvrdit registraci a nebudu muset vše dělat znova :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

chce to po mě nějaký pin? o je zase co? :roll::scratch:

 

aha: výchozí PIN je 0000

Upraveno uživatelem Violetka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...