Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník vito
Mám nově služby Horizon, a chtěl jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s videotékou My Prime na HD DVR mediaboxu? Jdou vám přehrát všechny filmy či seriály? Mně se někdy stane, že se při pokusu o přehrání filmu či seriálu zobrazí hláška, že v současné době není možné přehrát tento program a kód chyby 8200.

To mi dělalo první den taky. Pak se to nějak samo vyřešilo jakoby to prostě potřebovalo pár hodin na inicializaci. Tak zkus vydržet

 

Sent using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi též zamrzává cihla z ničeho nic poslední 3-4 dny. Prostě svítí to zeleně. Na ovladači můžu mačkat "BOX" jak blázen. Vůbec se to nevypne. Když zmáčknu na boxu to zelené tlačítko, tak též nic. Pomáhá vždy "násilné" vypnutí tlačítkem ze zadu.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sarmen10

( PRO PEPE) Zdravim Vas myslela jsem ze me tu nekdo poradi a koukam ze taky mate problemy tak nejsem sama. Mam ten samy problem se zamrznutim stb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Stejný problém, vyřešil jsem to vypnutím že zásuvky a puštěním. dlouho to nabíhalo. Nyní sledujeme nahraný pořad, tak snad to bude ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ono to je takové jiné "zamrzání" než tomu bylo u Handanu nebo Kaonu. Tam to zamrzlo tak, že se obraz i zvuk zastavil a stál, nabo zčernala obrazovka. U cihly prostě z nějakého důvodu čas od času přestane fungovat ovládání, jak dálkovým ovladačem, tak i tlačítky na předním panelu. Ale obraz nebo přehrávání jede dál. A je jedno, co cihla zrovna dělá a v jakém je stavu. Stalo se mi to při procházení menu, ve videotéce, při sledování televize (lineárně) - program normálně hrál, ale ovládání nefungovalo, při sledování nahraného záznamu (nahraný pořad se přehrával, ale opět, zhruba od půlky, přestalo fungovat ovládání, ale přehrávání jelo dál) nebo naposledy, kdy jsem chtěl zapnout cihlu ze standby režimu a nereagoval ani na ovaladač, ani na tlačítka. Pokaždé pomohl až vypínač na zadní stěně STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jiného soudku: podívejte se, co mají v Brně a okolí. To by se člověk rozbrečel. Pochybuji, že mají problémy s "cihlou". :(

http://www.netbox.cz/site/cz/provozovatel.html

Není pokrytí v celém Brně, bohužel.....

Takže u mě UPC

 

Mám od Netboxu internet a tedy i přístup na diskusní fórum zákazníků, a podle ohlasů, které se tam na "Kuki" objevovaly, není rovněž bez problémů a zákazníci nejsou moc spokojeni. Nebo alespoň nebyli zpočátku, možná se službu podařilo vyladit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Hlavně kabelovka je trochu o něčem jiným, koax zapojím přímo do TV a sleduju, žádný přijímače nejsou potřeba. A s DVB-C až 4 televizory, s kabelovým DVB-T kolik je libo, což Netbox taky nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Newman81

Zdravím, mám třetí den tuto potvoru a už se mi několikrát stalo, že se kousnula tak, že jsem ji musel vzadu vypnout a zapnout. Nejčastěji se stává (zatím hlavně po vstupu do Videotéky, naposledy při testu nahrávání právě sledovaného pořadu), že místo obrazu zůstává na TV nabídka, které se nedá nijak zbavit. Dokonce po uplynutí přednastavených 5 vteřin, kdy nabídka zůstává na obrazovce, se automaticky vypnula, aby za vteřinu opět sama naskočila. Poté nemůžu ani přepínat programy, box vůbec nereaguje. Máte s tím někdo taky takový problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...