Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Testeři, taky vám vypadává net přes wifi při delším brouzdání? Po cca půl hodině se na nějaký čas odpojí od netu, když přepnu na druhou (5GHz), tak to zas cca půl hoďky jde a situace se opakuje. Když se nepřepnu, tak se net po cca 2 min zase rozjede. Dělá to u obou sítí, tedy 2.4 i 5 GHz.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr4422

Ne pozoruji, že by to bylo pravidelně po půl hodině, ale občas se mi to taky stává. Převážně jedu na 5g,je to tak jednou za den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr4422

Jo, tak s tím souhlasím, když dlouho nic nedělám, tak to vypadne. Ale stačí vypnout a zapnout wifi na tom daným zařízení a jede to dal, dělá mi to u 5 zařízení, ale u každého jindy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn
Testeři, taky vám vypadává net přes wifi při delším brouzdání? Po cca půl hodině se na nějaký čas odpojí od netu, když přepnu na druhou (5GHz), tak to zas cca půl hoďky jde a situace se opakuje. Když se nepřepnu, tak se net po cca 2 min zase rozjede. Dělá to u obou sítí, tedy 2.4 i 5 GHz.

 

Ahoj,

Já mám doma 1 GigE - takže přes WiFi mám připojen jen mobilní zařízení a zatím jsem tento problém nezaznamenal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bakarda

Omlouvám se jestli tady byl dotaz již někdě zodpovězen, ale chtěl bych se zeptat jak to je s aplikaci youtube. 90% videí mi nejde s tím, že na tomhle zařízení se nedají přehrát a navíc mi to nachází jenom zlomek videí, Např při hledaní Weird Al Yankovice mi to najde 2 Vevo videa, která se nedají přehrát a několik záznamů z mobilu od někoho z koncertu. K tomu všemu mám starou televizi s 4:3 obrazem. Programy jedou normálně, ale aplikace jedou napevno v 16:9 takže mi třeba v Youtube na každé straně asi 5cm chybí. Nevíte někdo co s tím? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lesmil
Německý STB TechniSat DigiCorder ISIO C:
Samozřejmostí je, že přijímač splňuje energetické normy EU ohledně spotřeby přijímače v pohotovostním stavu, která je menší než 1W.

http://www.omko.cz/technisat-digicorder ... emiumline/

 

Jsou na to skutečně normy EU, které jsou závazné. ..... bude to ještě zajímavý

 

Nejak nerozumiem, preco je tu tolko kriku kvoli spotrebe. Opravte ma ak sa mylim, ale kedze je to modem+stb tak mi nie je jasne, ako by sa mala ta tehla k spotrebe v standby rezime (kedze modem je zapnuty nonstop, tak sa jedna o standby "tv") dostat k 1 W.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím postem jsem na jiný post reagoval. Je asi ob dva posty nad mým a tam je naměřená spotřeba bez všeho (a na to jsem reagoval tím postem, který jsi citoval a vytrhl z celku).

Takže to nevytrhávej z kontextu celku. Hned to bude vypadat jinak

Mnozí tu dále popisují, jak cihlička topí a je horká. Už tohle je špatně. Technická stránka toho výdobytku je špatně provedena. Kdyby tenhle na zakázku pro UPC vyrobený STB dali do prodeje v normálních obchodech s ostatními STB od různých výrobců - tak tenhle model by byl neprodejný propadák i za bůh ví jakou akční cenu. A za tímhle si stojím.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lesmil

Ano, vsimol som si tie posty s meraniami. Ja som reagoval na tie normy :) Je mi jasne, ze spotreba toh TechniSatu je v standby 1W. Ale prave rozdiel modem+stb a iba stb z toho robi porovnavanie jablk s hruskami. Co sa prehrievania tyka, tak chapem, ze to je frustrujuce. Ja mam tehlu iba kratko (3 tyzdne), ale ze by hriala nejak nadmerne som nepostrehol (stary Kaon HD, ktory technik zobral, hrial neskutocne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Mnozí tu dále popisují, jak cihlička topí a je horká. Už tohle je špatně.

Nevím, jestli dva tři lidé znamená "mnozí". Já jsem tu už dříve psal, že mě cihla netopí, spíše je jen tak mírně vlažná a to ještě pouze v jedné části (asi tam, kde je umístěný modem) a je jedno, v jakém režimu cihla je. Jak píše lesmil nade mnou, tak rozhodně hřeje nejmíň ve srovnání s Handany či Kaony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...