Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bill

@ Thorn a Mooonty:

Drobně bych přispěl svým dílem do diskuze ohledně napojení Mediaboxu na další služby. U každého je ta kombinace jiná, takže prosím toto je jen pro pár lidí, kteří to mají stejně, jako já. Mám doma také NAS (Synology), na kterém běží firemní web a pošta. Z toho důvodu mám pevnou IP adresu. Původně jsem předpokládal, že modem v Mediaboxu umožní přemostění, ovšem to byl špatný předpoklad. Takže teď mám Mediabox, do kterého jde pouze to, co je potřebné pro TV a před ním je rozbočka na externí samostatný modem (od UPC), který dělá, co má, přemostění umí, takže přístup na NAS (web a pošta) funguje OK. Wifi v Mediaboxu jsem samozřejmě vypnul. To mi jde z routeru za tím samostatným modemem. Teď tedy funguje vše včetně například HBB TV.

Pokud ovšem nezačnu hodnotit EPG toho Mediaboxu. To je tak tragická záležitost, že nic horšího jsem neviděl. Pevně doufám, že to co nejdřív opraví na nějakou použitelnou variantu, protože tohle je opravdu na nic. Žádná doplňující informace k aktuálnímu kanálu (na kterém stojí "kurzor"), nesmyslné animace log jednotlivých TV, jinou informaci vidíte a jinou dostanete při nalistování konkrétního kanálu, když přidržíte šipku nahoru / dolů, informace zmizí úplně. Fakt hrůza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz, precital som to tu skoro cele, tak snad niesom mimo . . . Tento stb o ktorom je rec, neprijima klasicky kablovy signal, ale je zalozeny na sluzbe Horizon (go) ? Nieco ako je Horizon Go na telefone, pc, tablete?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Marku, seš si jistej? Podle mě to jede celý přes data... stb je přece v datové zdířce, navíc když v lokalitě vylítne internet, ale DVB-C jede, cihla nejde vůbec (TV část ani internet), ale když přepnu na CI kartu, kterou mám do TV zdířky a frčím dál (teda aspoň TV).

A nebo úplně kecám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla toho by to vyzeralo, ze je to system Horizon Go . . . Preco sa vlastne pytam . . . Na kablovke bezi film napr na Film+. Vsetko ok. Pustim Horizon Go na tablete, a film+ zobrazi ť sekund, potom napise nieco v zmysle ze program je zablokovany kvoli autorskym pravam. Z upc prisla odpoved v zmysle ze su prava na kabel a prava na sirenie internetom. Lebo je to dost blbe, ked polovicu filmov nieje mozne pozerat, darmo napisu ze je tam XX kanalov a YY v HD . . . A najlepsie na tom je, ze ci sa to bude dat pozerat alebo nie, tuto info nikde nezozeniete . . . az v realnom case uvidite, ci vam to prehra . . . Ak ide teda ta "cihla" na DATA, tak by to malo robit to iste, ak na kabel a CI modul, mala by ist normalne. Na sk ziadne taketo zariadenie sa este neponuka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Mám nově služby Horizon, a chtěl jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s videotékou My Prime na HD DVR mediaboxu? Jdou vám přehrát všechny filmy či seriály? Mně se někdy stane, že se při pokusu o přehrání filmu či seriálu zobrazí hláška, že v současné době není možné přehrát tento program a kód chyby 8200.

 

Dále se občas stane, že se některé přehrávané filmy jakoby samy posunou (přeskočí v čase).

 

Pozorujete stejné problémy? V čem by mohl být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...